Töötoad „ÜRO säästva arengu eesmärgid“ noortele


Avaldaja:Madli Leikop16. Juuni 2016

Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond ootab noori töötubadesse, mis tutvustavad ÜRO säästva arengu eesmärke. Projekti laiem eesmärk on tutvustada noortele ka Eesti olulisi keskkonnaküsimusi.

Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonnas (Liivalaia 40) toimuvad 20.06−22.06 ja 27.06−01.07 kell 10−15 noortele suunatud interaktiivsed töötoad, mis tutvustavad ÜRO säästva arengu eesmärke. Töötubasid korraldavad rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni AIESEC Eesti ja Läti harud.

Töötubade läbiviimisega soovitakse tõsta noorte teadlikkust ÜRO säästva arengu eesmärkidest ja loodetakse luua ka tegevusplaan, mille abil saab samm-sammult ellu viia ÜRO säästva arengu sihte. Projekti laiem eesmärk on tutvustada noortele tänapäeva Eestis olulisi keskkonnaküsimusi, sütitada neis motivatsioon ja leida üheskoos lahendusi kitsaskohtadele.

25.09.2015. a võtsid ÜRO-sse kuuluvad riigid vastu eesmärgid lõpetamaks maailmas vaesus, kaitsta meie planeeti ja kindlustada õitseng erinevates eluvaldkondades. Need on ÜRO säästva arengu eesmärgid, mis loodetakse ellu viia järgmise 15 aasta jooksul.

Võõrkeelse kirjanduse osakonnas viivad töötubasid läbi rahvusvahelise kogemusega vabatahtlikud, kes teevad seda oma praktika raames. Osalemine on tasuta ning töö toimub inglise keeles.

Lisainfo: Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonna juhatajalt Kristel Palkilt e-posti aadressil Kristel.Palk@tln.lib.ee ja telefonil 683 0961 ning AIESEC töötubade organiseerijalt Adham Kiralt e-posti aadressil Adham.Kira@gmail.com (eesti ja inglise keeles) ja telefonil 5360 1598 (inglise keeles).

Allikas: Tallinna Keskraamatukogu pressiteade. Foto: Koolielu arhiiv. 

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet