Tallinna Ülikoolis tulemas rahvusvaheline loomehäkk hariduse, tervise ja turismi vallas


Avaldaja:Madli Leikop26. September 2016

30. septembril ja 1. oktoobril leiab Tallinna Ülikoolis aset konverents ja loomehäkk, mis otsib uudseid ideid tervise, hariduse või turismi valdkonna ühendamiseks tänapäevase audiovisuaal- ja mängutööstusega.

Ürituse juhatavad sisse ettekanded seniste edukate projektide kohta mitmelt poolt Euroopast (täpsem programm). Järgneb loomehäkk, mille käigus töötavad meeskonnad kogenud mentorite juhendamisel 24 tunni jooksul välja mõne uudse lahenduse idee. Žürii välja valitud meeskonnad saavad auhindu ja võimalusi idee edasiseks arendamiseks.

"Ootame osalema inimesi, kes tunnevad huvi, mil moel on tänapäevaseid tehnoloogilisi võimalusi (tehistõelisus, liitreaalsus, 3D-lahendused) võimalik kasutada rahvatervise, hariduse või turismi edendamiseks," ütles TLÜ ristmeedia lektor Alessandro Nani. "Loomehäkile võib saabuda nii enda ideega kui ka sooviga panustada mõne teise meeskonna idee väljaarendamisse," lisas ta.

Lisainfo ja registreerimine. 

Jälgi üritust ka Facebookis.

Üritused toimuvad ELi Interregi rahastatud projekti Cross Motion raames. Ürituse korraldajad Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut ning startup-inkubaator Digix.

CrossMotion-conf-and-hack-Tln2016.jpg