Võrgupeoliste tuur lõpeb pannkoogipeoga Mustlas


Avaldaja:Madli Leikop28. Oktoober 2016

Täna õhtul kulmineerub Mustla Rahvamajas kaks kuud kestnud interLAN-i sarja väikeste võrgupidude sari – interLAN tuur 2016.

Viljandimaa külakeskuseid külastanud võrgupidude sarja viimane sündmus võõrustab täna õhtul kuni 100 arvutimängurit eelkõige Viljandi maakonnast ning pakub võistluskogemust kaheksale meeskonnale.

Võrgupidude sarja eesmärk on pakkuda võistluselamust ning tutvustada võrgupidude korraldamise tehnilist poolt just väiksemates maakohtades elavatele noortele. „Pakume ainulaadset võimalust teha tutvust IT-süsteemide administreerimise ning haldamisega kõikidele huvilistele,“ sõnas tuuri idee autor Roger Ote.

V2.jpg

Nelja tasuta tuuri jooksul on pakutud võrgupeo kogemust juba sadadele noortele ning lisaks täiendatud serverite ning arvutipargi ülesehitust. „Eesmärk on saavutada maksimaalne võrgu turvalisus ja stabiilsus tuuridel katsetades, et 9.-11. detsembril 41 meeskonda võõrustav Eesti suurim CS:GO võrgupidu „interLAN vol.6“ mööduks probleemideta,“ põhjendas tuuri vajadust Mikk Mihkel Vaabel.

Mustla Rahvamajas toimuvale võrgupeole on oodatud ka pealtvaatajad – lisaks erinevatele tehnikavidinatele on kohapeal võimalik saada ka tasuta pannkooke. Kellel pole võimalik kohapeale tulla, saavad jälgida võrgupeol toimuvat läbi kaamerasilma – kell 17.00 alustatakse otseülekandega, mis on nähtav siit.

Tasuta võrgupidude tuuri aitasid ellu viia Viljandi vald, Viljandi Kutseõppekeskus, Arvuti Parandus, NOCCO, IT Akadeemia, Tarvastu vald, Monster Energy, Tarvastu Motoklubi, Tarvastu Avatud Noortekeskus, http://rallipood.ee.

V1.jpg

InterLAN on Viljandi Kutseõppekeskuse arvutite ja arvutivõrkude erialal õppivate noorte poolt algatatud võrgupidude sari. Peale mängimistehnika vahetatakse ka kasulikke arvutialaseid teadmisi. Võrgupidude korraldamisega alustati aastal 2013.

Allikas ja fotod: korraldajate info. 

Samal teemal: