Koolijuhid on oodatud eTwinninguga liituma!


Avaldaja:Laura Vetik22. November 2016

Koolijuhid on oodatud liituma eTwinningu grupiga, kus koolijuhid üle kogu Euroopa arutlevad hariduslike päevakajaliste küsimuste üle ning otsivad ühiselt vastuseid küsimustele, mis puudutavad nii koolijuhtimist kui ka laiemaid ühiskondlikke teemasid.

eTwinningu koolijuhtide grupp (eTwinning for School Management group) on suunatud koolidirektoritele ja haridustöötajatele, kes seotud kooli juhtimisega.

Grupi eesmärk on arutada kooli juhtimisega seotud teemasid – efektiivne juhtimine, uued õppemeetodid, digipädevuste arendamine, õpilaste motiveerimine, uued hindamismeetodid, sisserändajate laste integreerimine, eTwinningu kool jne. Selles grupis saavad koolijuhid luua endale Euroopa kolleegide võrgustiku, et kogemusi vahetada ja uusi ideid leida.

Grupiliikmed saavad osa võtta informatiivsetest webinaridest, webinaride ajakava leiab SIIT. Järgmine webinar toimub 23. novembril - "Introducing the School Education Gateway to school leaders", kus tutvustatakse uut üleeuroopalist haridustöötajatele suunatud veebiplatvormi School Education Gateway.

Selleks, et eTwinningu koolijuhtide grupiga liituda ning osa võtta tasuta webinaridest, peab esmalt tegema end kasutajaks eTwinningu portaalis. Registreeru kasutajaks SIIN.

Samal teemal: