Tallinna haridusasutuste juhtide konverents „Jutud juhile“


Avaldaja:Laura Vetik08. Detsember 2016

8. detsembril korraldab Tallinna Haridusamet linna haridusasutuste juhtidele traditsioonilise juhtimiskonverentsi, mille teemaks on tänavu „Jutud juhile“. Konverentsi saab jälgida otseülekandena veebis.

 Konverents jaguneb kolme plokki. Neist esimeses tutvustatakse kogemuslugusid, teises arutletakse sisemise juhi üle ning kolmandas räägitakse juhi ja õpetaja hääle mõjust. Päeva lõpetab tavapäraselt üllatusesineja.

Oma kogemusi jagavad Aku Sorainen (vanempartner rahvusvahelises advokaadibüroos Sorainen), Mart Mägi (mitmekülgse juhikogemusega praktik, külalislektor, DISC koolitaja) ja Linnar Viik (Eesti IT-suuna visionär).

Arutelu sisemise juhi üle juhib psühholoog-terapeut Rein Heinsalu, kes viib eelnevalt osalejate hulgas läbi ka ad-hoc lühiuuringu, mille tulemused saavad osaks konverentsipäevast.

Juhi mõjust ning juhi ja õpetaja hääle mõjust teevad ettekanded Hede Kertsin Luik (juhtimistreener ja nõustaja) ja Katri-Liis Vainio (rahvusvahelise kogemusega hääle- ja juhtimiskoolitaja, Helsingi Ülikooli ja San Jose Ülikooli doktorant).

Päeva seob tervikuks Margit Raid (juhtimiskonsultant ja avaliku esinemise treener).

Konverentsil autasustatakse ka Tallinna haridusasutustele suunatud konkursi "Parim personaliprojekt" võitjaid.

Vaata otseülekannet siit: http://www.tallinn.ee/est/haridus/Uudis-Tallinna-haridusasutuste-juhtide-konverents-2016-Jutud-juhile?&filter_otsing_uudis_rubriik_id=100

Allikas: Tallinna Haridusamet

Foto: Tallinna Haridusamet

Samal teemal: