Nädala äpp: Lensoo create


Avaldaja:Laura Vetik12. Detsember 2016

Lensoo Create on valge tahvli rakendus, mis toimib nii iPadis kui ka Android seadmes. Rakenduse Lensoo abil saab luua kuni viieteistminutilise videoesitluse koos heliga.

Esitlusse saab lisada vaba käega loodud joonistusi, tabeleid, teksti, fotosid ja videosid. Lensooga loodavat esitlust saab salvestada ainult koos heliga ja salvestada Drive, jagada e-posti abil  või Facebooki, Twitteri, LinkedIn jne. keskkonnas.

Rakenduse abil saab õpetaja luua õppematerjale, esitlusi, juhendeid jne. Lisaks sellele võib rakendust kasutada ka hindamisvahendina ja lasta õpilastel luua esitlusi, juhendeid õpitud materjali kohta.
Näiteks 8. klassi õpilase loodud juhend matemaatika 7. klassi teema astmete jagamise kordamiseks  http://create.lensoo.com/watch/bL7W. Luues antud materjali, õpilane kordas astmete jagamist ja hiljem said selle järgi 7. klassi õpilased uut teemat õppida.  

Rakendusel  Lensoo Create on olemas veebilehekülg https://create.lensoo.com/ ja koolielus juhend https://koolielu.ee/waramu/view/1-265b259e-8f30-46b6-b577-86ea1faab2f5

Tutvustuse koostas Laine Aluoja, Türi Põhikooli informaatika- ja matemaatikaõpetaja, Koolielu matemaatika ainemoderaator 

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet