Kuidas sünnib armastus kutsemeistrivõistluse kvaliteedi vastu?


Avaldaja:Laura Vetik27. Juuli 2017

Innove hariduse agentuuri juhataja Tanel Oppi tutvustab Erasmus+ TOSCA projekti ehk armastust kutsehariduse ja kutsemeistrivõistluse kvaliteedi vastu.

TOSCA? Tosca ei ole seekord kõigile magusasõpradele teada-tuntud-armastatud kook. Ega ka Puccini ooper kolmes vaatuses, mida asjatundjad kõrgelt hindavad. Tosca on seekord Erasmus+ koostööprojekt "Transferability of Skills, Competition and Assesment Standards for better recognition of skills within EU (TOSCA)". Väga vabas tõlkes „Oskuse, võistlusalade ja hindamise alaste standardite ülekanne”.

Projektil on neli partnerit: Läti, Eesti ja Hollandi kutsemeistrivõistlusi vedavad organisatsioonid ning WorldSkills Europe katusorganisatsioon. Eestit esindab projektis kutsemeistrivõistluste poolelt Sihtasutus Innovtäpsemalt selle hariduse agentuur. TOSCA on kutsemeistrivõistluste korraldamise (nt Noor Meister suursündmus iga-aastaselt) kõrval meie panus valdkonna sisulisse edendamisse. SA-le Innove on see projekt kutsemeistrivõistluste kvaliteedist ja jätkusuutlikkusest tulevikus.


Loe edasi SA Archimedese kodulehelt.

Allikas: SA Archimedes

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet