Noore uurija stipendiumikonkurss õpilastele


Avaldaja:Sirli Taniloo20. September 2017

Ootame 8.-11. klassi õpilasi kandideerima noore uurija stipendiumile - tähtaeg 16. oktoober!

Hea õpetaja!

Kui tegeled oma koolis 8.-11. klassi noortega, siis ole hea suuna neist teadushuvilisemad noore uurija stipendiumikonkursile! 

Noore uurija stipendiumikonkursile on oodatud kandideerima 8.-11. klasside teadushuvilised noored, kes soovivad oma uurimistöö tegemisel saada abi teadlasest juhendajalt.

Konkursi lõpptähtaeg on 16. oktoober 2017!

Kandideerida saab kas üksi või kuni kolmeliikmelise meeskonnaga. Stipendium pakub õpilasele ja tema juhendajale nii korralduslikku kui rahalist tuge:  aitab lapsel leida teadlasest juhendaja ning toetab uurimistööks vajalike juhendamis- ja muude kulude katmisel. 

Konkurss toimub kord aastas.

Noorte uurijate väljavalimisel peame oluliseks, et õpilased oleksid Eesti eri paigust ja plaanitavate uurimistööde teemad kataksid erinevaid valdkondi. Eriti julgustame osalema suurtest keskustest väljaspool elavaid õpilasi.  

Noore uurija stipendiumi konkurss toimub juba seitsmendat aastat ja selle aja jooksul on õpilased uurinud palju põnevat alates näiteks luulekogudest ja lõpetades õhu ammoniaagi- ja vere glükoosisisaldusega. Uurimistöid on edukalt kaitstud oma koolis ja need on pälvinud auhindu riiklikel konkurssidel.

Noorte uurijate kogemustest uurimistööde tegemisel saab lähemalt lugeda portaalist http://miks.ee.

Konkursi veebileht

Lisainfo:

Sirli Taniloo

Eesti Teadusagentuur

tel 7317 347; 5260 562

e-post: sirli.taniloo@etag.ee

Samal teemal: