Konkursi “Ventspils IT challenge” finaalis esineb superbänd Carnival Youth


Avaldaja:Madli Leikop10. Oktoober 2017

Konkursil “Ventspilsi IT-väljakutse 2017” seisavad osalejad silmitsi arvukate huvitavate väljakutsetega ning pärast võistluspinge lahtumist on hea puhata, sestap on konkursi korraldajad hoolt kandnud, et kolm päeva Ventspilsis oleksid muljete- ja elamusrikkad.

Üks üllatus on superbändi Carnival Youth kontsert. 

Konkursi “Ventspils IT challenge 2017” finaal toimub kolme päeva kestel, 15. kuni 17. novembrini. Konkursi esimesel päeval oodatakse osavõtvaid õpilasi ühiselt meelt lahutama, selleks on mõeldud mitmed mängud, üritused. Õhtul toimub orienteerumismäng linnas, viktoriinid, üksteisega tutvumine. Vanemate klasside õpilasi ootab kohtumine digitehnoloogiafirma TestDevLab esindaja, tehnoloogiaeksperdi Kristaps Skutelisega, kes räägib uusimatest tehnoloogiatest ning digivaldkonna arenguprognoosidest. 

Konkursi teisel päeval järgneb pärast ülesannete lahendamisele vinge üllatus – konkursi finalistidele esineb superbänd Carnival Youth. Läti indierocki trio Carnival Youth on oma põlvkonna üks menukamaid gruppe mitte ainult Lätis, vaid Balti riikides tervikuna, selle kinnituseks on 2016. aastal pälvitud konkursi “European Border Breakers (EBBA)” võitjatiitel. 

Konkursi kolmandal päeval ootavad osalejaid ekskursioonid Ventspilsi ettevõtetesse, planetaariumisse, Ventspilsi ülikooli jm. Päeva lõpetab konkursi autasustamistseremoonia.

Kuni 13.oktoobrini on veel võimalik registreeruda konkursi “Ventspilsi IT-väljakutse 2017” osalejaks, see on hea võimalus end proovile panna, võistlemaks 10 000 euro suuruse auhinnafondi eest ning veetmaks kolm meeleolukat päeva Ventspilsis. 

Täpsem teave, osavõtuankeet, konkursi eeskiri on konkursi koduleheküljel http://www.itchallenge.eu. Konkursil osalejad võivad konkursi „Ventspils IT challenge 2017” käiku jälgida Facebookis: http://www.facebook.com/ventspilsitchallenge

IT_facebook_1_full-01.png

Allikas: korraldajate info.

Samal teemal: