„Looduse ja teaduse muusika“ sarja uued kohtumised


Avaldaja:Maarja Pildre27. Oktoober 2017

Novembris jätkuvad Tallinna Keskraamatukogus 7.–11. klassi õpilastele suunatud „Looduse ja teaduse muusika“ sarja kohtumised.

Teisipäeval, 7. novembril kell 10.00 räägib nahkhiirtest ja nende maailmast Tallinna Tehnikakõrgkooli lektor ja MTÜ Suurkõrv liige Oliver Kalda. Ta selgitab, miks nahkhiirte elus on heli ja rütm väga oluline ning millises rütmis kulgeb käsitiivaliste elutsükkel. Kohtumine toimub Nõmme raamatukogus (Raudtee 68).

Teisipäeval, 21. novembril kell 12.00 kohtub noortega loodusfotograaf Karl Ander Adami. Juttu tuleb loodus- ja fotomustritest, pildistamise tehnilisest poolest ning kaadritagusest maailmast. Kindlasti tasub küsida ka tema äsja ilmunud raamatu „Metsasosinad“ kohta! Kohtumine toimub Pirita raamatukogus (Metsavahi tee 19).

Neljapäeva, 23. novembril kell 12.00 tuleb külla Tallinna Tehnikaülikooli nooremteadur Ardo Allik, kes räägib biomeditsiinist. Ta tutvustab noortele, millega selles valdkonnas tegeletakse ning kuidas ja milliste aparaatidega mõõdetakse ja hinnatakse inimeste tervislikku seisundit. Kohtumine toimub Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suures saalis.

Osalema ootame 7.–11. klassi õpilasi.

Sarja läbiviimist toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Osavõtt on tasuta.

Eelregistreerimine ja lisainfo: laste@tln.lib.ee ja 683 0914.

Samal teemal: