Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis toimub rahvusvaheline üliõpilaskonverents


Avaldaja:Laura Vetik23. November 2017

Täna, 23. novembril toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis esmakordselt rahvusvaheline üliõpilaskonverents „Health in Our Hands“.

Rahvusvahelise konverentsi (http://www.nooruse.ee/hoh) eesmärgiks on ühendada erinevate tervishoiu valdkonna erialade üliõpilased, õppejõud, teadlased ja tervishoiu valdkonna spetsialistid, et tõhustada koostööd, jagada teadmisi ja aidata kaasa elukestvale õppele. Parima suulise ja stendettekande auhinnale konkureerivad üliõpilased ja vilistlased viiest riigist. „Konverentsile on kohale tulnud osalejad kuueteistkümnest eri riigist, mis on esimese korra kohta palju enam kui algselt ootasime,“ selgitas Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia ja tervisekaitse osakonna juhataja ja konverentsi peakorraldaja Anna-Liisa Tamm.

Kõrgkooli üheks väljakutsuvamaks ülesandeks on leida motiveeritud ja kutsekindlad üliõpilased, mistõttu külastavad konverentsi ka gümnasistid üle Eesti, kes saavad muuhulgas osaleda ka erinevates just neile suunatud töötubades. Samuti saavad konverentsil osalevad üliõpilased ja külalised osaleda mitmetes töötubades, mille teemadeks on näiteks toiduhügieen, massaaž, esmaabi ja AED kasutamine.

Konverentsi toimumist toetab projekt “Institutsionaalne arendusprogramm teadus- ja arendusasutustele ja kõrgkoolidele” (ASTRA), samuti on toetajate hulgas Tartu linn, The Health Clinic, Synlab, Elite Kliinik, Tartu Tervisekliinik, Re/Max Aaba Kinnisvara, Click and Grow, ajakiri Imeline Teadus, Teaduskeskus AHHAA, Maanteeamet, Maitseelamused ja Cartoon.

Allikas: Tartu Tervishoiu Kõrgkool

Samal teemal: