Algatuse "Nutitund igasse kooli!" detsembrikuu kokkuvõte


Avaldaja:Madli Leikop18. Detsember 2017

"Nutitund igasse kooli" alustas 1.09.2016 ja ees on veel natuke üle kuu tegusaid toimetusi! Projektis on seni kokku osalenud 258 asutust, kes on teinud 2880 postitust. Terve Eesti tänab teid, et olete silma toonud sära lastele, kolleegidele ning näidanud, et digi on ühe aktiivse asutuse pärisosa!

Info saatis Koolielule algatuse "Nutitund igasse kooli!" eestvedaja Birgy Lorenz

Kõik projektis osalevad haridusasutused leiate siit kaardilt.

Projekti peatoetajad on Telia Eesti ning Haridus- ja Teadusministeerium, teised toetajad on Avita kirjastus, HITSA, Foxcademy, TeBo Õpiveeb, Microsoft Eesti, Targalt Internetis SIC, Tallinna Ülikooli digiturbe labor, Eesti 2.0, Huvitav Kool, Loquiz http://360.ee, eTwinning, http://droon.ee, Eesti Teadusagentuur, Tallinna Haridusamet, Tartu Linnavalitsus. Täname teid, et olete Eesti hariduselu uuendamisel meiega kaasas!

Eesti Informaatikaõpetajate Seltsi tegus toimkond tegi "Nutitund Igasse kooli!" algatusest ka väikse väljavõtte: üle 100 õpetaja loo, üle 200 nutitunni loo ja 8 videolugu on leitavad siitProjektitoetus e-raamatu/veebi tegemiseks on saadud SA Innove ESFi programmist "Õpetajate ja koolijuhtide professionaalse arengu toetamine. Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuste juhid".

Detsember

Postitusi tehti 270 ja osales 76 asutust (sh kaks uut). Tublimad postitajad olid Tartu Kutsehariduskeskus (29 postitust), Tartu Lasteaed Krõll 19, Tallinna Kristiine Gümnaasium 17, Tallinna Pae Gümnaasium 16, Põlva Gümnaasium 14, Tartu Tamme Kool 12, Tallinna Kesklinna Vene Gumnaasium 12, Räpina Ühisgümnaasium 10, Elva Gümnaasium 9 postitust. Suur tänu teile!

Et kõik saaks rahulikult pidada jõule, viisime läbi loosimise 16. detsembri hommikul. 
Telia Eesti auhinna Lenovo IdeTab 4 saab Audentese Erakool, Tiia Pällo. Palju õnne! 

Tartu Linna haridusasutuste hääled on edastatud hääletuskotti. Auhindade kätteandmine toimub jaanuaris 2018. Auhinnafondi väärtus on 5000 €. Häälekaimad Tartu postitajad olid Tartu Kutsehariduskeskus, 61 postitust, Tartu Tamme Kool 38, Tartu Lasteaed Krõll 28 postitust. Kokku saime teada 20 haridusasutuse nutitundidest. Oleme teie üle uhked!

Telia Eesti, Eesti Informaatikaõpetajate Selts ja Birgy Lorenz soovivad teile kõikidele imelisi jõule, lõbusat aastavahetust ning indu uueks aastaks! Jätkame toimetamisega jaanuaris.

Projekti üldülevaade: https://sites.google.com/view/nutitund/avaleht

JUHIS OSALEMISEKS: https://www.facebook.com/notes/nutitund-igasse-kooli/projektis-osalemise-juhend/1143396349049559

Foto: Koolielu arhiiv. 

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet