Esita oma projekt eTwinningu projektivõistlusele


Avaldaja:Laura Vetik24. Aprill 2018

HITSA kutsub kõiki sellel õppeaastal eTwinningu projektides osalenud õpetajaid kaasa lööma traditsioonilisel Twinningu projektivõistlusel. Taotluse esitamise tähtaeg on 11. mai 2018.

eTwinningu projekt on vähemalt kahe kooli vaheline veebipõhine koostööprojekt, mis on registreeritud portaalis http://www.etwinning.net.  Projekti esitamiseks võistlusele tuleb oma eTwinningu töölaua kaudu täita projekti kvaliteedimärgi taotlus.

2017/2018. õppeaasta eTwinningu projektikonkursi tingimused

1. Konkursile võib esitada 2017. ja 2018. aastal loodud ja lõpetatud projekte.
2. Kandideerida saab eTwinningu portaali kaudu, esitades oma eTwinning Live taotluse kvaliteedimärgi saamiseks. Lisada tuleb kindlasti lingid projektitöö käigus valminud materjalidele ning anda hindajatele ligipääs projekti materjalidele (näiteks ligipääs suletud Twinspace´i puhul luua külaliskonto ja lisada taotlusele sisselogimiseks vajalik parool).
3. Kvaliteedimärgi taotlused peavad eTwinningu portaalis olema täidetud hiljemalt 11. maiks 2018.
4. Projektide hindamisel lähtutakse kriteeriumidest, mis on toodud siin.

Kui olete Erasmus+ õpirändest (KA1) insipireerituna loonud 2017. või 2018. aastal rahvusvahelise eTwinningu õpiprojekti, siis lisage taotlusele märgusõna Erasmus+ KA1 ning teil on võimalik osaleda projektivõistluse kategoorias "Õpetamine on õppimine", vaata lähemalt.

Auhinnad

Esimese kuni kolmanda koha saavutanud projekti juhendanud õpetajale osalemine rahvusvahelisel koolitusel mõnes Euroopa riigis, võiduprojektides osalenud õpilastele on auhinnaks töötuba, mis põhineb tehnoloogia kasutamisel ja loovusel.

Neljanda kuni kümnenda koha saavutanud projekte juhendanud õpetajatele on auhinnaks internetipõhiseks koostööks sobivad töövahendid.

Projektivõistluse võitjad kuulutatakse välja eTwinningu projektivõistluse lõpuüritusel.

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet