Tänutäht 2018 on pühendatud õpetajatele


Avaldaja:Laura Vetik30. Mai 2018

Energia avastuskeskuse ühiskondliku algatuse Tänutäht raames avavad mitmed muuseumid ja külastuskeskused kolme suvekuu jooksul tasuta oma uksed esile tõstetud ameti esindajale. Tänavu suvel on Tänutäht pühendatud üldhariduskoolide ja lasteaedade õpetajatele ja nende lähematele pereliikmetele.

Algatuse eesmärk on tänada ja tunnustada ühiskonnale ülimalt oluliste ametite esindajaid ning väärtustada perele pühendatud aega.

Tänutähes osaleb rohkem kui 20 eriilmelist muuseumi ja külastuskeskust Tallinnas, Haapsalus, Tartus, Lääne-Virumaal ja Valgamaal: Energia avastuskeskus, Eesti loodusmuuseum, Eesti tuletõrjemuuseum, Eesti teatri- ja muusikamuuseum, Toompea loss, Haapsalu raekoda, Haapsalu piiskopilinnuse toomkirik, Raudtee- ja sidemuuseum, Iloni imedemaa, Ants Laikmaa muuseum, RMK Sagadi metsamuuseum, Eesti politseimuuseum, TÜ loodusmuuseum, TÜ botaanikaaed, Tartu linnamuuseum, Tartu laulupeomuuseum, KGB kongide muuseum, 19. sajandi linnakodaniku muuseum, Oskar Lutsu majamuuseum, Valga muuseum, Sangaste loss

Prii sissepääsu lunastamiseks tuleb Tänutähes osaleva muuseumi-külastuskeskuse kassas esitada kehtiv ITIC kaart või töötõend. Priipääse kehtib kuni kahele täiskasvanule ja nende lastele. Priipääset saab igasse muuseumi-keskusse kasutada korra ajavahemikul 1. juunist kuni 31. augustini 2018. Muuseumide-keskuste poekaup ja lisategevused on tavapärase hinnaga.

Ühtlasi on huvilised oodatud osalema Tänutähe mängus, kus vähemalt 10 muuseumi-keskust külastanute vahel loositakse septembris välja meeneid ja kinkepääsmeid. Rohkem infot: http://www.energiakeskus.ee/tanutaht-2018

Jälgige Tänutähe tegemisi ka Facebookis, et saada rohkem teada osalevate muuseumide-keskuste ja seal toimuvate sündmuste kohta: http://www.facebook.com/tanutaht.

2016. aasta suvel oli Tänutäht pühendatud Politsei- ja Piirivalveameti töötajatele ja nende peredele, 2017. aasta suvel aga Päästeameti töötajatele ning vabatahtlikele päästjatele ja nende peredele.

Allikas: Energia Avastuskeskus

Samal teemal:

Harno logo