Noorte tänavakultuuri festival


Avaldaja:Madli Leikop28. August 2018

Toiduliit ja Tallinna Spordi- ja Noorsooamet kutsuvad huvilisi 29. augustil Snelli staadionil ja Toompargis (Toompuiestee 24a) toimuvale noorte tänavakultuuri festivalile. Ürituse eesmärk on pakkuda noortele mõtestatud tegevust ning arutleda neid kõnetavatel teemadel.

Festival toob külastajateni tänavatantsu, tänavakorvpalli ja mini-jalgpalli säravad hetked ning ennekõike andekad noored.

Kell 14:00 algaval üritusel pööratakse tähelepanu ka noorte toitumisega seotud teemadele – nimelt on üritusel kohal Toiduliidu piimakampaania raames valminud lehmaskulptuur, kes saab noorte käe läbi endale uue trendika kujunduse, ning kell 16:00 toimub piimateemaline viktoriin. 

Päev kulmineerub kell 18:30 aruteluga teemal „Mida noored söövad“. Koos Toiduliidu juhi Sirje Potisepaga osaleb aruteluringis TAI ekspert ja toitumisnõustaja Kristin Salupuu, fitnessmaailma tulevikulootus Christin-Amani Kiivikas ja ansamblite K!KS ja Daniel Levi liige Joshua Viinalass. Ühiselt tutvustakse ka ürituse raames läbi viidud noorte piimatarbimist puudutava küsitluse esmaste tulemustega.

Pärast arutelu (umbes 18:50) leiab aset Aropi uhiuue piimateemalise loo „Piim on Dope!“ esmaettekanne, mille tähelend ei jää loodetavasti sugugi alla Kiki Miki edule. 

Toiduliit lööb tänavuse piimakampaania raames kaasa Snelli noorte tänavakultuuri festivalis, sest noorte tervislik ja mitmekülgne toitumine on üha rohkem saamas toidutööstuste südameasjaks. Üritusel on kohal ka Eesti suurimad piimatootjad, kes korraldavad tootedegustatsioone.

Täpse ajakava, värsked fotod ja uudised ka festivali Facebooki lehel. 

Allikas: korraldajate info. Foto: Koolielu arhiiv. 

Samal teemal: