Koostööpäevad "Ettevõtlike noorte 3-võistlus ja õpetajate õpiüritus" kui näide koosõppimisest


Avaldaja:Madli Leikop06. Detsember 2018

Pärnu Rääma Põhikool koostöös SA Pärnumaa Arenduskeskusega jõudis 2017. aasta sügisel arusaamisele, et Pärnumaa ettevõtlikud noored väärivad ägedaid koostööpäevi, mille keskmes on noorte ettevõtlikkuse arendamine õpitubade abil.

Idee läks lendu ning lisaks Pärnu Rääma Põhikoolile algatasid vahva üritustesarja Pärnu-Jaagupi Põhikool ning Koonga Kool ja Lõpe Kool. 

Esimene kokkusaamine, mis sai vahva pealkirja “Ettevõtlike noorte 3-võistlus ja õpetajate õpiüritus”, toimus jaanuaris 2018, sealt järgmine märtsis 2018 ning üritustesarja suur finaal toimus novembrikuus 2018. Üritustel mängiti kabet, e-Aliast, tähemängu, ehitati jõuluvanale saani, arendati enda loovust ja esinemisjulgust.

Sellised kohtumised meeldisid osalejatele ning korraldajatele, sest see andis võimaluse tulla kolmel päeval kalendriaastas kokku ning veeta vahvad ja samas nutikalt ettevõtlikud hetked koos teiste õpilaste ja õpetajatega. 

Siit järeldus: kui sul on idee, siis jaga seda teistelegi - koosloomes tekib väga vahva sünergia, tänu millele sünnivad üritused, mis pakuvad rõõmu nii osalejatele kui ka korraldajatele. Positiivses koostöös peitub jõud! 

Täname kõiki ettevõtlike noorte 3-võistlusel ja õpetajate õpiüritusel aasta jooksul osalenuid Pärnumaa koolidest ning korraldajaid, kes sellele koosõppele kaasa aitasid!

Mart Kimmel, Rääma Põhikooli haridustehnoloog

Foto: Koolielu arhiiv

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet