Tallinna Ülikooli rahvusvaheline talvekool sai hoo sisse


Avaldaja:Madli Leikop08. Jaanuar 2019

Esmaspäeval, 7. jaanuaril alustas Tallinna Ülikoolis tööd kümnes rahvusvaheline talvekool Tallinn Winter School, mis kestab 25. jaanuarini. Talvekool toob Tallinna rohkem kui 130 osalejat 31 riigist.

Kõige rohkem õppijaid on Hongkongist, Lõuna-Koreast, Venemaalt ja Ameerika Ühendriikidest. Võrreldes eelmiste aastatega on osalejate arv kasvanud, seda eelkõige tänu partnerülikoolidele Koreas ja Hongkongis.

Programmis on seitse kursust: eesti ja vene keele intensiivkursused, improvisatsiooniline inglise keel, akadeemiline kirjutamine inglise keeles, interaktsioonidisaini töötuba ning kaks hariduse valdkonna kursust: „Õpperobotite kasutamine lasteaias ja algklassides“ ning „Haridusinnovatsioon“. Kõige rohkem osalejaid on vene keele kursusel – 42. Suur huvi vene keele algajate kursuse vastu on Hongkongi tudengitel.

Rahvusvaheline talvekool võimaldab ka tutvuda ülikooli ingliskeelsete õppekavadega ning edendab suhteid partnerülikoolidega. Järgmine sarnane üritus toimub TLÜs juba juulis ning siis on rahvusvahelise suvekooli Tallinn Summer School programmis üle 20 kursuse ja oodata umbes 350 osalejat.

Tallinna Ülikooli rahvusvahelise talvekooli kohta saab lisateavet siit

Allikas: TLÜ koduleht. Foto: Unsplash, Kyle Glenn

Samal teemal: