Ettevõtlikud nutimunad Pärnu Rääma Põhikoolis


Avaldaja:Madli Leikop10. Aprill 2019

Kolmapäeval, 3. aprillil toimus Pärnu Rääma Põhikoolis perekondlik nutiõhtu "Ettevõtlikud nutimunad 2019". Rääma Põhikool on nutimunade üritust korraldanud linna ja maakonna peredele juba 2016. aastast.

Seekordsel nutiõhtul said pered ennast proovile panna kolmes erinevas keskuses. 

Õnne Keskus, kus osalejad said mängida doominot, mille valmistamisse on panustanud Pärnu Rääma Põhikooli koolipere liikmed. Keskuse korraldajad olid Armin Palumägi ja Ketter Hiiemäe.

Kiiruse Keskus, kus osalejad said mängida e-Aliast, mis lühidalt tähendab Google Drive´i slaidide põhjal sõnade seletamist etteantud ajaperioodi jooksul. Keskuse korraldajad olid Rihard Järvesaar ja Karl-Joosep Raudkivi.

Loovuse Keskus, kus osalejad said mängida täiesti uutmoodi silmaringi-mängu. Arvude maailmas rännates tuli teatud arvuni jõudes nimetada näiteks taimeliik või tehnoloogiettevõtte. Keskuse korraldaja oli Joonas Leemet.

Nutimunad_2019_2_Mõttetööle aitas kaasa maius_autor Karl-Joosep Raudkivi.jpg

Mõttetööle aitas kaasa maius. Autor: Karl-Joosep Raudkivi

“Tegemist oli väga toreda pereõhtuga, kus ka nutihullud perekonnad said oma oskused ja teadmised proovile panna," tõdes üks osalenud perekond. Perekondi oli nii Pärnu linna ja maakonna põhikoolidest kui ka gümnaasiumitest. Korraldajad tänavad osalenud perekondasid ja koole, kes aitasid info osalejateni viia. 

Nutimunad_2019_3_Nutikiitus osalenud peredele_autor Mart Kimmel.jpg

Nutikiitus osalenud peredele. Autor: Mart Kimmel

 “Nutimunade üritus oli väga südamlik, lõbus ja nutikas pereõhtu, kus tuli ragistada nutiajusid," tõdesid Pärnu Rääma Põhikooli õpilastest korraldajad ja programmi "Ettevõtlik kool" koordinaator Rääma koolis Mart Kimmel. 

Nutimunad _2019_1_bänner.png

Tekst: Mart Kimmel

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet