Robotexi Insplay Roboliiga võistlus ootab registreeruma 5- kuni 12aastaseid lapsi


Avaldaja:Madli Leikop12. November 2019

Peagi stardib taas robootikafestival Robotex. 29.11 kuni 1.12 saavad Saku Suurhallis toimuvatel võistlustel osaleda kõik robootikahuvilised. Insplay Roboliiga ja LEGO WeDo võistlused on sel aastal ühendatud üheks ägedaks väljakutseks teemal "Meie esimene start-up". Veel jõuab registreeruda!

Võistlusele oodatakse nii LEGO WeDo kasutajaid kui ka teiste programmeeritavate robotite nagu Bee-Bot, Dash, Ozobot, mBot jne kasutajaid. Sütitame lastes koos ettevõtlikkust!

Meeskondade registreerimine on avatud reedeni, 15. novembrini

Kui kõhklete, et äkki te pole veel võistluseks valmis, siis ärge laske ennast heidutada. See on alles registreerumise tähtaeg ja meeskondade töö ei pea veel valmis olema. Pane oma meeskond kirja!

Roboliiga võistlus "Meie esimene start-up"

Insplay Roboliiga väljakutse toimub kahel päeval, 30. novembril ja 1. detsembril. Täpsed tiimide võistlusajad selguvad pärast registreerimise tähtaega.

Sõltumata kogemusest on võistlusele oodatud kõik lapsed vanuses 5-12 aastat. Samuti sobivad võistlusele  kõik programmeeritavad robotid - Bee-Bot, Blue-Bot, Ozobot, Dash, WeDo 2.0 jt.

Tutvu väljakutse reeglitega, saa inspiratsiooni ja vaata, millise robotiga võistlema tulla!  

Veebiseminar juhendajatele

Selleks, et Robotexi kõige noorema vanuserühma võistlus õnnestuks, jagatakse juhendajatele olulist infot, mis on seotud väljakutseks ettevalmistumisega ja võistlusel toimuvaga. Veebiseminar toimub 18. novembril kell 17.00. 

Registreeru https://events.genndi.com/channel/roboliigajuhendaja 

insplay_robit.png

Allikas: korraldajate info

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet