Loo oma põgenemistuba!


Avaldaja:Madli Leikop16. Detsember 2019

Projekt "Targalt internetis", Tallinna Tehnikaüikool ja Kaitseministeerium kutsuvad õpilasi alates 7. klassist osalema KüberPähkli projekti küberkaitse-teemalise põgenemistoa omaloomingu konkursil.

Osaleda võivad ka õpetajad, üliõpilased, kutsekoolide õppurid. Tööde esitamise tähtaeg on 23.02.2020. 

Töö stiiliks on põgenemistuba või mini-CTF (lipuvõistlus https://et.wikipedia.org/wiki/CTF). Töid võib esitada kahes kategoorias. Digitaalne põgenemistuba võib olla veebileht, äpp või eraldi käivitatav programm, võib sisaldada videoid ja muud meediat, mida on tavaarvutis võimalik avada. Või siis päriselu põgenemistuba, mis mahub 40x20x30 cm kasti (tuleb esitada pildiline või videoga piisav tõendusmaterjal, mis on laetud internetti, et tööd oleks võimalik hinnata).

Töid ootame järgmistelt gruppidelt:  7.-9. klassid, 10.-12. klassid, kutsekoolide õpilased, ülikoolide tudengid (BA, MA, DOC) ja õpetajaid/küberkaitse valdkonna koolitajaid. Grupis võib olla kuni neli inimest, võib esitada ka individuaalseid töid. 

Lisavõimalus ideede saamiseks põgenemistoa teemal 

ExitRoom pakub kõikidele huvilistele jaanuaris-veebruaris võimalust külastada nende keskust soodustingimustel. Broneerides ruumi sooduskoodiga “cyber” on põgenemismäng 10.- soodsam. Broneerimine: http://www.exitroom.ee.

Futuruum - jaanuari-veebruari kuus saavad võistlusest osavõtjad külastada Futuruumi virtuaalreaalsuses põgenemistubasid Tallinna ja Tartu keskustes 50% soodusega. Broneering tuleb teha veebis ja sooduskood on “cyber”.

Lähemalt loe loovuskonkursist siit:

https://sites.google.com/view/kyberolympia/2020/k%C3%BCber-p%C3%B5genemistuba

Allikas: korraldajate info. Foto: Koolielu arhiiv. 

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet