Veebiseminar: eTwinningu platvorm distantsõppe toetamiseks


Avaldaja:Madli Leikop10. Aprill 2020

14. aprillil kell 16.00-17.00 toimuval veebiseminaril võtame vaatluse alla Erasmus+ programmi kuuluva üle-Euroopalise eTwinningu platvormi, mis pakub kõikidele õpetajatele tasuta ja turvalist veebipõhist platvormi õppetöö läbiviimiseks.

Õppetööd saab teha nii nagu ise soovid: ainult oma kooli õpetajate ja õpilastega, mõne teise Eesti kooli-lasteaiaga, aga ka Euroopa koolidega, kes on eTwinningu platvormile registreerunud. Praegu on väga paljud Euroopa koolid sarnases olukorras nagu Eestis, niisiis pakub see suurepärast võimalust oma kogemusi jagada, üksteiselt õppida.

Seminaril heidame pilgu õpetajate käsutuses olevatele eTwinningu tasuta veebivahendite kasutamisele - keskkond materjalide jagamiseks ja täiendamiseks, videokonverentsi tööriist, live chati ja foorumi võimalused jne. Samuti toome lihtsaid ja toredaid näiteid võimalikest projektitegevustest ning anname nõu ka välismaiseks kogemuste ja tegevuste vahetuseks kolleegidega Euroopa koolidest, kes praegu meie koolidega sarnases seisus.

Veebiseminar salvestatakse ja seda saab järele vaadata HITSA videokanalis.

Lisainfo ja registreerumine

Foto: Koolielu arhiiv

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet