Lapsed vajavad üha enam eripedagoogide ja teiste spetsialistide abi, kuid neid paraku ei jätku. Et olukorda leevendada, on Viljandimaale loodud õppenõustamiskeskus, kirjutab Liisi Seil ajalehes Sakala.
Tapalt pärit Sirle Trestip on praegu oma magistriõpingute raames Prantsusmaal inseneriülikoolis Ecole des mines de Nantes praktikal ja teeb sealses laboris peent teadustööd, kirjutab Katri Lindau ajalehes Virumaa Teataja.
24. märtsil linastus Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledžis Lääne Prefektuuri Haapsalu politseijaoskonna menetlus- ja ennetusteenistuse eestvedamisel valminud ennetusprojekti osana õppefilm "Ole puhas".
Uuest õppeaastast alustab Pekingi Välisõpingute Ülikoolis tööd eesti keele lektor. Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti Instituudi poolt korraldatud lektorikonkursile laekus kolmeteist avaldust, konkursikomisjon valis taotlejate seast välja Katrin Jänese.
Laupäeval, 27. märtsil on muuseumis rahvusvahelise teatripäeva puhul ajutine väljapanek Tallinna Saksa Linnateatri materjalidest. Suurelt ekraanilt saab vaadata teatraalseid ja teatrialaseid filmikroonikaid.
Lugemisaasta pakub uute raamatute hulgas selliseidki, kus sõnadest suurema pinna hõlmavad pildid. Selliste hulka kuulub eelmisel nädalal Eesti Kirjandusmuuseumis esitletud «Kirjarahva pildiraamat», kirjutab Raimu Hanson ajalehes Tartu Postimees.
Põline järvakas Ilmar Seinoja (45) on olnud mudeldusega seotud kogu oma elu ja noorpõlves Eesti meistrikski kroonitud. Nüüd jagab ta neljal päeval nädalas oma teadmisi Paide ja Türi noortele, kirjutab Kuido Saarpuu ajalehes Järva Teataja.