Konkursid

 • Eesti Maanteemuuseum kuulutab välja loomekonkursi „Kuule MIND – võta klapid peast!“

  Eesti Maanteemuuseum kuulutab välja loomekonkursi „Kuule MIND – võta klapid peast!“

  20. Veebruar 2020
  Maanteemuuseum kutsub 13–19 aastaseid noori osalema liiklusteemalisel loomekonkursil, mis käsitleb noorte (ja ka täiskasvanute) seas üha rohkem levivat kommet liigelda n-ö omas mullis ehk kõrvaklapid peas ja muusika mängimas.
 • Eesti Teadusagentuur kutsub aprillis Eesti Rahva Muuseumis toimuvale õpilaste teadusfestivalile

  Eesti Teadusagentuur kutsub aprillis Eesti Rahva Muuseumis toimuvale õpilaste teadusfestivalile

  20. Veebruar 2020
  Eesti Teadusagentuur korraldab 14. ja 15. aprillil Tartus Eesti Rahva Muuseumis õpilaste teadusfestivali. Juba kuuendat korda toimuv teaduspidu on kõigile huvilistele tasuta. Festivalile oodatakse nii lasteaia- kui koolilapsi, nii õpetajaid kui lapsevanemaid.
 • Negavatt kutsub noori juba seitsmendat korda maailma muutma

  Negavatt kutsub noori juba seitsmendat korda maailma muutma

  06. Veebruar 2020
  Taas saavad kõik 18-30-aastased noored esitada ideid Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) roheideede konkursile Negavatt. Parimatest parimatele on ette nähtud kuni 10 000 eurot oma algatuse elluviimiseks. Ideede esitamise tähtaeg on 23. veebruar.
 • Igaüks saab osaleda aasta keeleteo valimisel

  Igaüks saab osaleda aasta keeleteo valimisel

  06. Veebruar 2020
  2019. aasta parima keeleteo rahvaauhinna saaja väljaselgitamiseks on alanud avalik hääletus, mis kestab 27. veebruari keskööni. Igaühel on võimalik anda oma hääl ühele või mitmele kandidaadile Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehel www.hm.ee/keeletegu2019.
 • Koolide digiõppevara muutub mitmekesisemaks

  Koolide digiõppevara muutub mitmekesisemaks

  04. Veebruar 2020
  Selgunud on 24 projekti, mis saavad toetust Innove korraldatud taotlusvoorust „Digitaalse õppevara arendamine ja haridusasutustele tasuta kättesaadavaks tegemine“. Projektide vahel jagatakse 517 873 eurot.
 • Programmi Noored Kooli saab kandideerida 14. märtsini

  Programmi Noored Kooli saab kandideerida 14. märtsini

  04. Veebruar 2020
  Kõik huvilised saavad nüüd kandideerida õpetamise ja eestvedamise arenguprogrammi Noored Kooli 14. lendu. Kandideerimine on avatud 14. märtsini.
 • Nukitsa konkurss kutsub lemmikraamatuid valima

  Nukitsa konkurss kutsub lemmikraamatuid valima

  04. Veebruar 2020
  XV Nukitsa konkurss kutsub kõiki 6–13-aastaseid lapsi valima oma lemmikkirjanikku ja -illustraatorit. Hääletada saab raamatukogudes või elektrooniliselt Eesti Lastekirjanduse Keskuse kodulehel www.elk.ee. Hääletus kestab 23. veebruarini 2020.
 • Gümnasistid saavad veel registreeruda TalTechi majandusvõistlusele

  Gümnasistid saavad veel registreeruda TalTechi majandusvõistlusele

  01. Veebruar 2020
  TalTechi esimesele majandusvõistlusele on registreerunud üle 130 inimese, purustades seniste tehnikaülikooli olümpiaadide osalusrekordi. Huvilistel on veel 3. veebruarini aega end kirja panna ja väga heade tulemuste korral saada konkursiväliselt TalTechi õppima.
 •  

  Tehnikaülikooli nõukogu kuulutas välja rektorivalimised

  01. Veebruar 2020
  31. jaanuaril kogunes oma esimesele istungile TalTechi nõukogu uus koosseis, kes valis nõukogu esimeheks Gunnar Okki ja aseesimeheks Maive Rute ning otsustas välja kuulutada ülikooli rektori valimised.
 •  

  Aasta noorsootöötajad on Roger Tibar ja Triin Mäger

  30. Jaanuar 2020
  Tallinnas toimunud Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Eesti Noorsootöö Keskuse korraldatud iga-aastasel noortevaldkonna tunnustussündmusel Noorte Heaks Tänu toodi esile läinud aasta noorsootöö tegusid ja tegijaid üle Eesti.