Seminar sarjast "Võrgustik võrgutab" keskendub õpetaja professionaalsele arengule


Avaldaja:Madli Leikop07. September 2016

6. oktoobril toimub seminar "Kui inimene on liiga suur, et õppida, siis ta enam suuremaks ei kasvagi". Seminari korraldab HITSA.

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub 6. oktoobril õppeaasta esimesele "Võrgustik võrgutab" seminarile. Sel korral oleme fookusesse võtnud õpetaja professionaalse arengu – kuidas seda targalt planeerida ja juhtida ning kuidas selleks üldse aega leida.

Seminaril jagavad mõtteid ja kogemusi õpetajad, õppejõud, koolijuhid ning organisatsioonide esindajad, kes toetavad oma tegevustega õpetaja professionaalset arengut. Seminaril käsitletakse muutuvat õpetajakutset, selle nõudeid ning õpetaja täienduskoolituse suundi. Samuti jagavad mitmed koolid oma kogukonnas õppimise kogemust ja otsitakse vastust küsimusele, kuidas leida aega tempokas õpetajatöös.

Seminar toimub Tallinnas Mustamäel asuvas Tehnopoli teadus- ja ärilinnakus 6. oktoobril kl 9.30-16.30 ja on osalejatele tasuta.

Tutvu kavaga ning registreeru seminarile hiljemalt 28. septembriks.

"Võrgustik võrgutab" on seminaride sari, mis 2016. aastal toimub juba kaheksandat aastat. Seminari eesmärk on tõhustada õpetajate ja õppejõudude koostööd, mis toetaks hariduse kvaliteeti laiemalt. Soovime pakkuda osalejatele võimalust olla kursis muutustega õppetöös, saada uusi teadmisi ja leida koostööpartnereid oma valdkonna arendamiseks. 

Samal teemal: