Valgamaa Kutseõppekeskus avas innovatsiooniklassi


Avaldaja:Madli Leikop12. September 2016

Valgamaa Kutseõppekeskuses on nüüdsest innovatsiooniklass, mille sisustamisel arvestati õpilaste ja koolitöötajate ideedega. Innovastiooniklass seob raamatud ja interneti.

Klassi asukohaks valiti raamatukogu, et lõimida raamatud ja internetiallikad ning mõjutada nii õppeprotsessi tugevalt positiivses suunas.  

Klass on lihtsalt ümberpaigutatav, seda saab kiiresti muuta rühmatööks sobivaks, kasutades NODE toolide erinevat värvust. Innovatsiooniklass aitab õppetöös kasutada loovaid õppemeetodeid, mis käib uue õpikäsitusega käsikäes.

IMG_2902.JPG

Klass on sisustatud moodsa tehnikaga: mobiilne Samsung TabA tahvelarvutite klass, Bitcoini seade, 3D- printer ning programmi Samsung Digipass raames koolile proovida antud Samsung Gear VR prillid  ning Samsung Gear 360 kaamera.

Klass sobib ideaalselt ka täiskasvanud õppijale. Enne uue õppeaasta algust toimus klassis õpetajate koolitus, kes jäid väga rahule. Klassi on ka külastanud Valgamaa Kutseõppekeskuse  110. juubeli raames mitmed haridusametnikud, kes said end koolipoisina tunda ning tagasiside oli positiivne.

IMG_3009.JPG

Klassis toimuvad ka täiskasvanute koolitused ning õpipoisi õpe. Klass on kergesti transporditav erinevatesse asukohtadesse. Klassi galeriid saab vaadata siit

Uudise ja fotod saatis Koolielule Valgamaa Kutseõppekeskuse haridustehnoloog Eva Tšepurko

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet