eTwinningu nädalal räägime digitaalsest kodakondsusest


Avaldaja:Laura Vetik07. Oktoober 2016

Igal sügisel tähistatakse eTwinningu nädalat, mis sel aastal keskendub digitaalse kodakondsuse teemale ning toimub 10.-27. oktoobrini. Üritus saab avalöögi 10. oktoobril kell 19.00 toimuva üleeuroopalise veebiseminariga, kus räägitakse digitaalse kodakondsuse teemadel.

Osalema on oodatud kõik tvinnijad üle kogu Euroopa!

Tänavune eesmärk on suunata õpetajad digitaalse kodakondsuse teemalisi projekte looma. eTwinningu nädala kulminatsiooniks on parima projektiidee välja kuulutamine. Projektiideede esitamiseks on aega kuni 27. oktoobrini, parimad kuulutatakse välja 17. novembril.

  • 10. oktoobril kell 19 toimub veebiseminar “Digital Citizenship – developing active citizenship through eTwinning”, kus räägitakse lähemalt sellest, kuidas eTwinningu projektide abil saab arendada lastes arusaamist aktiivsest kodakondusest.
  • 13. ja 19. oktoobril toimuvad veebipõhised projektiideede tutvustamised, kus saab uudistada teiste projektiideid aga ka esitleda oma ideid ning leida endale projektipartnereid.

Lisainfot eTwinningu nädala ja sellega seotud ürituste kohta leiab eTwinning Live’ist, kuhu pääseb ligi iga eTwinningu portaali registreerinud kasutaja.

Samal teemal: