Veebiseminaril tutvustatakse ProgeTiigri digitaalse õppevara kogumikku


Avaldaja:Madli Leikop14. Oktoober 2016

Valmimas on ProgeTiigri digitaalse õppevara kogumik, mistõttu otsib HITSA koolitajaid, kes maakondades kogumikku tutvustavat koolitust läbi viima hakkaks. Kõigile huvilistele tutvustatakse kogumikku esmaspäeval, 17. oktoobril kell 16.00-17.00 toimuval veebiseminaril.

Veebiseminari viivad läbi HITSA ProgeTiigri programmijuht Mari-Liis Peets ja kogumiku üks autoreid Birgy Lorenz. Veebiseminari salvestus

Kogumik on alates 17. oktoobrist üleval ProgeTiigri veebilehel http://www.progetiiger.ee (testversiooni näeb siit)

HITSA otsib haridustehnolooge ja õpetajaid, kes on valmis oma maakonnas (koolis või lasteaias) ajavahemikul 1. november - 15. detsember 2016 läbi viima alus-, üld- või kutsehariduse õpetajatele ühe või mitu ProgeTiigri digikogumikku tutvustavat koolitust. Soovijatel on võimalik koolituste läbiviijaks registreeruda 15. oktoobrini (k.a).

ProgeTiigri digitaalse kogumiku valmimist ja koolituste läbiviimisi toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi meetme “Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ja kasutuselevõtt“ raames.

Info veebiseminaride ja veebiseminaride toimumise keskkonna Adobe Connect kohta leiab siit. Toimunud veebiseminaride salvestused leiab arhiivist

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet