"Nutitund igasse kooli!" oktoobrikuu kokkuvõte


Avaldaja:Madli Leikop01. November 2016

Oktoobrikuus osales algatuse "Nutitund igasse kooli!" tegevuses 59 asutust (sh uusi tegijaid oli 27). Kokku tehti Facebooki 175 postitust.

Kokkuvõtte koostas "Nutitund igasse kooli!" algataja Birgy Lorenz

Wordle´i abiga tegin pildi, millised asutused osalesid projektis sellel kuul. Kõige enam lasid meid oma uksest sisse ehk tegid kõige enam postitusi Tallinna Kuristiku Gümnaasium (11), Tallinna Liikuri Lasteaed (10), Sillaotsa Kool (8), Tallinna Lauliku Lasteaed (8), Tallinna Pae Gümnaasium (7), Tallinna Laagna Gümnaasium (7), Kärla Põhikool (6), Põlva Gümnaasium (6). Samuti tulid nutitunni projekti osalema Mähe Vaba Aja Keskus ning Haapsalu Kutsehariduskeskus. Palju õnne meile kõikidele, olete nüüd kõik vähemalt kümme korda kuulsamad!:)

14732399_10211143324723714_1822625222109240841_n.jpg

Nutikuul lugesime ka 45 nutika õpetaja lugu ja kuulsime seitsmest õpetajatega tehtud koolitusest. Tänud teile, et meiega jagasite oma mõtteid ja häid soove!

Oktoobrikuu auhinnaloosi võitjad (loosimine viidi läbi, kasutades keskkonda https://www.random.org/)

Peaauhinna Telia Eesti poolt (viis käsistatiivi selfie tegemiseks, "Tere, Ruby!" raamatu ja kommi) sai Karin Milinevitš Ruila Põhikoolist, kes tutvustas meile 6. klassi tundi, kus õpiti Bee-Bottidega arvuti sisend- ja väljundseadmeid. 

HITSA auhind läheb Kiviõli 1. Keskkoolile, kes viisid oma õpilased prototüüpimist õppima TTÜ Kohtla-Järve kolledžisse. Kaasas olid nii poisid kui tüdrukud. Esindaja meie kogukonnas on Aljona Galazan ja postituse veebi tegi originaalis Michael Branch (Mihkel Raag). Teie auhinnaks on HITSA abiga Progeriigri töötuba õpetajatele ja meened õpilastele.

Kõige lõpuks kirsina tordi peal - Haridus- ja Teadusministeeriumi õpetajate persoonilugude auhinnaloosi võitsid Sirje Sinitskaja Uuemõisa Lasteaed-Algkoolist ja Mariliis Kirotar Tallinna Kuristiku Gümnaasiumist ning õpetajatele tehtud koolituse väljatoomise eest naeratas loosiõnn Taimi Dreierile Pärnu Ülejõe Põhikoolist. Teile on auhinnaks pandud välja akupank, et teie digipöördelised tegevused ei jääks kunagi tühjeneva telefoniaku pärast tegemata! Palju õnne!

Samal teemal:

 

Harno logo