Viru jõululaat toimub juba sel laupäeval IVKHK Jõhvi õppekohas


Avaldaja:Madli Leikop14. Detsember 2016

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Jõhvi õppekoht kutsub enda juurde iga-aastasele Viru jõululaadale juba laupäeval, 17. detsembril.

Kella 10 algaval laadapäeval tervitavad külalisi Jõuluvana ja Lumehelbeke. Oma tooteid müüvad kaupmehed ja käsitöölised Eestist ning Lätist, pakkudes kaupa alates maiustustest, lõpetades lihakraami ja suveniiridega.

Lisaks on mitmekülgse valikuga kohal kutsehariduskeskuse Jõhvi, Narva ja Sillamäe õppekoha erinevate erialade õpilased, kes koos juhendajatega sisustavad ka põnevaid töötubasid ja meistriklasse.

Koos pagarite ja kokkadega saab kaunistada piparkooke ning õpperestoran La Fourmi pakub maitsvaid jõuluroogi. Ehitajate töötoas “Talvemuinasjutt” on võimalik meisterdada, keevituseriala õpetajad ootavad huvilisi tegelema metallitöödega, IT-entusiaste tervitavad robot ja fotolabor ning juuksurite juures saab sättida soengut ning teha jõulumeiki. Erilises “Imede laboris” valmistatakse mänguasju ja roopilli ning mõndagi on veel üllatusena varuks.

Viru jõululaat on suurepärane võimalus soetada jõulukingitusi ning koos perega lõbusalt aega veeta.

Laat toimub Jõhvi õppekoha F-korpuse 1. ja 2. korrusel aadressil Kutse 13. Sisse pääseb Tammsaare tänava poolt, õige koha aitavad üles leida päkapikud.

Laata korraldavad Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Jõhvi õppekoha veokorralduse eriala õpetajad ja õpilased.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse kolmes õppekohas Jõhvis, Sillamäel ja Narvas õpib 17 õppekavarühmas meistriks üle 2800 erinevas vanuses õppija.

Allikas: IVKHK pressiteade. 

Samal teemal: