Algatuse "Nutitund igasse kooli" märtsikuu teema on nutiloovus


Avaldaja:Madli Leikop01. Märts 2017

"Nutitund igasse kooli!" oli veebruaris tegus nagu ikka, kuu jooksul osales algatuses 234 haridusasutust. Märtsis oodatakse postitusi, mis ajendatud nutiloovusest.

Kokkuvõtte tegi algatsue "Nutitund igasse kooli!" eestvedaja Birgy Lorenz

Targalt Internetis olemise kuu kokkuvõte: algatuses osales sellel kuul 234 asutust (rekord!), kellest uusi tegijaid oli 19. Digitaalse ohutuse kohta käivaid postitusi tehti 68, Õpiveebi kohta 7.

Kõige enam postitasid: Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 23 korda, Põlva Gümnaasium 13, Antsla Gümnaasium 11, Pärnu Mai kool 11, Tallinna Kristiine Gümnaasium 10. Olete meile ikka ja jälle eeskujuks oma usinuses ja avatuses!

Auhinnad:
* Telia Eesti peauhinna (akupangad) võitsid Tallinna Lasteaed Kirsike, Jelena Kontse; Rakke Kool, Kati Kirsipuu; Kalli-Kalli Lasteaed, Liis Viin; Käina Kool, Urve Pärnamaa; Rannu Kool, Merle-Kairit Toom. 
* Õpiveebi aastase Premiumi kasutuse võitis Tallinna Kristiine Gümnaasium, Anne-Ly Sarapuu.
* Targalt Internetis koolitused võitsid Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium (esindaja Olga Pilate), Pärnu Mai Kool (esindajad T. Vendel/Tiiu Kallas), Pangapealse Lasteaed (esindaja Eva Lank). 
* Tallinna Ülikooli Digiturbe Labori ingliskeelse kaardimängu võitis Räpina Aianduskool, Katrin Uurman. Et teised väga ei kurvastaks, siis siit on kättesaadav mäng ka veebist: http://dsg.onu.ee/
Palju õnne!

Märtsikuus on teemaks nutiloovus (kunstist programmeerimiseni). 
Ootame kõiki asutusi suunama õpilasi tegutsema digiloome valdkonnas - looge digipilte, uusi maailmu, programme, mänge, katsetage programeerimise õppimise keskkondi. Õpetajatelt tahame seekord teada, mis on teie jaoks digiõpetamine ja kuidas kolleegid ära digistada. Oodatud on ikka ka tavalised digikasutust populariseerivad tegevused ja lahendused, mida teistel on huvitav ja põnev lugeda kui ka endale kasutusse võtta.

Auhinnad: 
*Telia Eesti paneb välja 5 selfistikki, et meie nutiseadmetega tehtavate piltide vaated avarduksid - vaata maailma kui lind või pildista kui konn ja jälle on elu põnevam!
*Haridus- ja Teadusministeerium paneb aga loosi auhinna (3 akupanka) õpetajate mõtisklustele teemal: digiõpetamine. Võite kirjutada loo enda mõtetest või teha intervjuu kolleegiga ja lisada pildi (üldandmed: teie nimi, kool, õppeaine, staaž. Küsimused: kuidas digi on aidanud teie tööd paremaks muuta; kuidas digi kolleegilt kolleegile teie asutuses nakkab). 
*Eriauhind tuleb seekord Eesti 2.0 tegijatelt loosimiseks nende asutuste vahel, kes on oma postitustes katsetanud http://cody.ee keskkonda. Loosis on Cody innovaatikakoolitus. #Cody.ee
*Ikka on aktiivne Õpiveebi pakkumine: too näide kasutusest ja kasuta ka #õpiveeb ning võida aastane Premium.

Juhend osalemiseks

Samal teemal: