Osale eTwinningu veebimängus ja võida auhindu!


Avaldaja:Laura Vetik05. Aprill 2017

eTwinningu kevadkampaania algab veebimänguga, milles kõik tvinnijad saavad osaleda ja auhindu võita! Osalema on oodatud igas vanuses õpilased koos õpetajaga.

Vaata mängu tutvustavat videot siit.

eTwinningu 2017. a teema on kaasamine. Järgides Euroopa Komisjoni üleskutset tugevdada sotsiaalse kaasatuse edendamise eesmärgil kuni 2020. aastani haridus- ja koolitusalast koostööd, paneb eTwinningu 2017. a vältel kõikides eTwinningu tegevustes rõhku kaasamise teemale. Kavas on töötoad ja konverentsid, samuti suhtluskampaaniad, väljaanded ja portaalis esiletõstetud artiklid. Loomulikult järgib sama teemat ka eTwinningu kevadkampaania, mis juhindub allolevatest eesmärkidest:

  •  anda õpetajatele (tvinnijatele) inspiratsiooni kavandada ja korraldada koolis kaasamisega seotud tegevusi;
  •  teha kuuldavaks kaasamistegevustes osalevad koolid ning näidata, et need tegevused sobituvad õppekavaga.

Mis oleks parem avalöök meie eTwinningu kevadkampaaniale kui „Online-otsirännak“ – uurimist ja aardejahti hõlmav mäng. Mängu eesmärk on nurjata Mister Z-i kurjad plaanid, lahendades mõistatusi/nuputamisülesandeid, ning jõuda kaasamise prismani. Mäng on mõeldud igas vanuses lastele ning sellega saavad hakkama nii uustulnukad kui ka kogenud tvinnijad. Liituge „Online-otsirännakuga" eTwinningu portaalis. NB! Mängus osalemiseks peab end registreerima eTwinningu kasutajaks.

online-quest-pic.png

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet