Algas vastuvõtt Tallinna Tehnikaülikooli avatud õppesse


Avaldaja:Madli Leikop21. August 2017

21. augustil algas vastuvõtt Tallinna Tehnikaülikooli (TTÜ) avatud õppesse ning õppida saab inseneeria, IT, loodus- ning majandusteaduste valdkondades. Dokumentide vastuvõtt kestab 11. septembrini ning sisseastumiseks on vajalik vähemalt keskharidus.

Avatud õpe on hea võimalus õpingute alustamiseks või huvipakkuva erialaga tutvumiseks. Valida saab tehnikaülikooli õppekavadest just endale sobivaid õppeaineid, uus eriala või viia lõpuni poolelijäänud õpingud ülikoolis.

Heade õpitulemuste korral on võimalik kandideerida tasuta üliõpilaskohale. 

"Avatud õpe on sobilik just töötavale inimesele, kes soovib planeerida paindlikku õppekoormust ning võimalust õppida akadeemilises keskkonnas. Algavaks õppeaastaks reformis TTÜ  oma rakenduskõrgharidus-, bakalaureuse- ning inseneriõppe erialasid, mis on varasemast laiapõhjalisemad ning kaasaegsemad,“ ütles TTÜ avatud ülikooli juhataja Mati Lukas.

Avatud õppes vastuvõtukatseid pole, õppetöö toimub koos tudengitega, eraldi loenguid avatud ülikooli õppuritele ei ole. Õpe on tasuline ja hind sõltub valitud ainetest.

Lepingute sõlmimine toimub TTÜ avatud ülikoolis (U06 õppehoone, ruum 310), Ehitajate tee 5, Tallinn. Kaasa tuleb võtta haridust ja isikut tõendav dokument. Õppurid, kes on varem avatud õppes õppinud, saavad lepingut pikendada digitaalselt.

Lisainfo: http://www.ttu.ee/avatud-ope/

Allikas: TTÜ pressiteade. 

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet