Konkursile “Ventspilsi IT-väljakutse 2017” saab registreeruda 20. oktoobrini


Avaldaja:Madli Leikop16. Oktoober 2017

Leedu, Läti ja Eesti õpilased on konkursi “Ventspilsi IT-väljakutse 2017” vastu üles näidanud suurt huvi. Konkursile saab veel registreeruda ning kaugvooru ülesanded ära saata 20. oktoobriks.

Miks tasub konkursist osa võtta? 1. kuni 12. klassi õpilaste jaoks on tegemist suurepärase võimalusega oma teadmiste kontrollimiseks, uute omandamiseks ning tutvumaks ühtaegu Läti, Leedu ja Eesti eakaaslastega. Ning muidugi väärtuslikud auhinnad, sest sel aastal on auhinnafondi suurs 10 000 eurot. 

Finaali pääsenud õpilasi ootab eest kolm huvitavat päeva Ventspilsis, mil lahendatakse mitmesuguseid ülesandeid, külastatakse tehnoloogiaettevõtteid, samuti jagub meelelahutust. Konkursi finalistidele hüvitatakse konkursi ajal majutus-ja toitluskulud ning osaliselt transpordikulud (vt täpseid reegleid siit, lehekülge allapoole kerides leiab PDF-dokumendi "Eeskiri"), lisaks ootavad ees kohtumised tuntud bändidega nagu näiteks Carnival Youth.

Täpsema informatsiooni, osavõtuankeedi, konkursi eeskirja leiab  konkursi koduleheküljel http://www.itchallenge.eu. Konkursil osalejad võivad konkursi „Ventspilsi IT-väljakutse” käiku jälgida 2017 Facebookis: http://www.facebook.com/ventspilsitchallenge.

20_pieteiksanas_ENG.JPG

Allikas: korraldajate info. 

Samal teemal: