Tehnikaülikool tutvustab oma uuendatud magistrierialasid 25. aprillil


Avaldaja:Madli Leikop24. Aprill 2018

25. aprillil kell 17.30 tutvustavad Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud ning vilistlased ülikooli uuenenud magistrierialasid. Infoõhtu algab tehnikaülikooli aulas ning jätkub erialapõhiste kohtumistega teaduskondades, sinna on oodatud TTÜ kui teiste kõrgkoolide tudengid, varasemate aastate lõpetajad.

Infoõhtul tutvustatakse ülikooli vastuvõtutingimusi ning õppekorraldust, info selle kohta on eriti oluline just neile, kelle ülikoolilõpetamine jääb aastatetagusesse aega.

TTÜ magistrierialadega saab veebis tutvuda siin.

Magistriõppe infoõhtule saab registreeruda siin.

TTÜ õppeprorektor Hendrik Voll: „Kõige tähtsam elus on olla õigel ajal õiges kohas. 25. aprillil kell 17.30 on see õige aeg ja koht Tallinna Tehnikaülikooli magistrikavade infoõhtu. Just nüüd on õige aeg asuda õppima tehnikaülikooli magistriõppes. Oleme koostöös tööandjatega selle aasta vastuvõtuks uuendanud kõiki magistriõppe kavasid ning julgen kindlalt väita, nii häid magistrikavasid pole TTÜl varem olnud.“ 

Voll lisab, et tehnikaülikool ootab oma ridadesse parimatest parimaid ning ülikooli vastuvõtutingimused on kõige rangemad Eestis: „Selle tulemus – tehnikaülikooli vilistlaste hulgas on töötuse määr 2% ning palganumber väärikas. Usun, et sellesse seltskonda soovivad kuuluda nii meie enda kui ka teiste koolide bakalaureusekraadi, rakenduskõrghariduse või kutsekõrghariduse lõpetajad. Väga oodatud on õppima nii need, kes soovivad end juba õpitud erialal täiendada kui ka need, kes soovivad teha erialast kannapööret.“

Tehnikaülikooli magistriõppe infoõhtul saab teavet kõigi nelja teaduskonna kohta nii õppejõududelt, praegustelt magistrantidelt kui ka ülikooli vilistlastelt. 

Sel aastal 100. juubelit tähistav TTÜ ootab oma ridadesse andekaid ning töökaid magistrante, valikus on 43 uuenenud õppekava. 

Dokumentide vastuvõtt kestab 25. juunist kuni 4. juulini. Magistriõppesse saab kandideerida kas bakalaureusekraadi, rakenduskõrghariduse või kutsekõrghariduse baasilt. 

Allikas: TTÜ pressiteade. Foto: Koolielu arhiiv. 

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet