TTÜ 100 – linnak juubeldab 14. septembril!


Avaldaja:Madli Leikop15. Juuli 2018

Märksõnad:

14. septembril on plaanis maha pidada TTÜ saja aasta kõige suurejoonelisem pidu. Üheks päeva tippsündmuseks on kauaoodatud amfi­teatri avamine, mis muudab oma viie lavaga TTÜ linnaku kõikvõimalike ürituste korraldamiseks väga atraktiivseks.

TTÜ kodulehelt saab lugeda, et esmakursuslaste jaoks on tegemist maagilise päevaga, mil kolm nädalat TTÜsse sisseelamist kulmineerub rebaste ristimise, vande andmise ja tõeliseks tipikaks saamisega. Mõistagi saavad ristimisrituaale jälgida kõik huvilised – paljud traditsioonid on säilinud ning ka vilistlased leiavad omajagu äratundmisrõõmu.

Vilistlastel tasub oma kursusekaaslastega juba nüüd ühendust võtta ja 14. septembriks kokkutulek planeerida. TTÜ on abiks ruumide leidmise, kohvilaua ja muude organisatoorsete küsimustega. Samuti leiab linnakust päeva jooksul hulga tegevusi, millest koos vanade semudega osa võtta.

Linnakupeol näeb päevavalgust ka mitu suurprojekti: Tõnis Liibek esitleb TTÜ juubelitrükist, muuseum avab püsinäituse „TIPP“, koostöös Omnivaga esitletakse TTÜ juubeli auks valminud postmarki ning toimub ka TTÜ dokumentaalfilmi esilinastus. Loe lähemalt TTÜ kodulehelt

Foto: Koolielu arhiiv. 

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet