Avalöögi orienteerumine annab stardipaugu TTÜ uuele õppeaastale


Avaldaja:Madli Leikop27. August 2018

TTÜ linnakus saab täna kell 16.00 alguse tudengielu avalöögi orienteerumine, mis toob TTÜ staadionile sajad uued tudengid. Neli tundi kestva orienteerumise vältel tutvuvad rebased võimalustega, mida tehnikaülikool tudengitele vaba aja sisustamiseks pakub.

“TTÜl on väga mitmekülgne tudengielu, mida ilmestavad kümned erinevad tudengiorganisatsioonid, kes ennast tänase päeva jooksul rebastele tutvustavad,” rääkis TTÜ üliõpilasesinduse juhatuse liige ning avalöögi orienteerumise peakorraldaja Jasmin Michelle Mursula. “Meie ürituse eesmärk on näidata, kui vinge on tudengielu ning kutsuda noori sellest osa saama,” toonitas Mursula.

Tudengielu avalöögi orienteerumine viib osalejad pea kõigi linnaku olulisematesse kohtadesse, mida tudengid õpingute ajal külastavad. Jõutakse nii ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus Mektorysse, tudengikohvikusse Pööning kui ka erinevatesse õppehoonetesse. 

TTÜ tudengiorganisatsioonid on võtnud sihiks teha iga tudengi päev meeldejäävaks seikluseks. Üritusel osaleb enam kui 20 erinevat tudengiorganisatsiooni ja akadeemilist korporatsiooni.

Tudengielu avalöögi orienteerumine toimub sel aastal juba kaheksandat korda.

Allikas: TTÜ pressiteade. 

Samal teemal:

 

Haridus- ja Noorteamet