Teistmoodi jõulukalender ja robotitega jõulumäng


Avaldaja:Madli Leikop10. Detsember 2018

Õpetaja Merlin Kirbits valmistas Tallinna Ülikooli informaatikaõpetaja eriala magistriõpingute raames kaks õppematerjali, mis sobivad eriti hästi jõuluaega. "Kuigi hea on kingitusi saada, siis veel parem on neid ise teistele teha,“ tõdeb Merlin.

Esimene kingitus on "Interneti turvalisuse jõulukalender" - http://bit.ly/jkalender. Kalender valmis õppeaine "Turvalisus ja privaatsus" kodutööna ning selle valmimisse andis oma panuse ka õppejõud Birgy Lorenz. Kalender on mõeldud eelkõige 1.-12. klassi õpilastele ja õpetajatele. Lisaks sobib see kasutamiseks ka teistele täiskasvanutele. Kalendri loomise eesmärk on tuletada meelde ja korrata üle interneti turvalisusega seonduvad ohud, pöörata neile rohkem tähelepanu ning koondada ühte kohta kokku väikesed kasulikud nipid. 

Teine kingitus on Bee-Boti haridusrobotitega "Jõulumäng" - http://bit.ly/j6ulum2ng. Õppematerjal sisaldab mängureeglite näiteid ja 24 väljaprinditavat mänguruutu. Mäng sobib igas vanuses inimestele ja Bee-Boti roboti olemasolu ei ole määrav, sest seda saab ka mängida ilma robotita. 

Teadmisterohket ja mängulist pühadeootust!

Foto: Unsplash, rawpixel

Samal teemal:

 

Harno logo