Roboolümpia 2019 on kõigile jõukohane robootikavõistlus


Avaldaja:Madli Leikop06. Aprill 2019

Veebipõhine Roboolümpia toetab robootikahuvi tekkimist ja on mõeldud 5- kuni 14-aastastele lastele. Osalema on oodatud koolid, lasteaiad, huviringid, nutipered. Roboolümpia ülesandeid ehk missioone saab täita 28. aprillini.

Roboolümpiat korraldab Inspaly. Roboolümpial saavad lapsed ja noored panna proovile oma loovuse, meeskonnatööoskused ja probleemide lahendamise oskuse. Seda kõike lõbusalt ja mängides. Parimatele auhinnad! 

Roboolümpial osalemine on lihtne ja jõukohane kõigile lastele ning noortele üle Eesti. Vaja läheb sobilikku programmeeritavat robotit ja 2- kuni 5-liikmelist meeskonda koos ringijuhist või lapsevanemast juhendajaga. Võistlusel peavad meeskonnad läbima oma vanuseastmele mõeldud missioonid ehk siis lahendama praktilisi ülesandeid. Meeskonnad jäädvustavad, mida nad teevad,  ja hindavad ühiselt missiooni tulemust.

image002.png

Roboolümpia algas 23. märtsil ja missioone on võimalik täita kuni 28. aprillini (k.a). Võitjad kuulutatakse välja 6. mail.

ROBOOLÜMPIAL OSALEMISE REEGLID

Võistluses saavad osaleda lapsed ja noored kolmes vanuseastmes: 
A. 5- kuni 7-aastased, algtase
B. 8- kuni 10-aastased, kesktase
C. 11- kuni 14-aastased, edasijõudnud

Iga meeskond peab valima lähtuvalt vanusest ja tasemest ühe roboti ja selle juurde käiva missiooni, mida lahendada. Meeskonnad võivad valida ka mitu robotit ja lahendada rohkem missioone, sellega suurenevad võiduvõimalused. Tutvu robotite valikuga siin! 

TUTVU AUHINDADEGA

LISAINFO JA REGISTREERUMINE 

Roboolumpia auhinnad SM.jpg

Allikas: korraldajate info

Samal teemal: