Algas registreerumine võistlusele KüberPähkli KüberPuuring


Avaldaja:Madli Leikop30. August 2020

Alanud on registreerumine algajate kübekaitse talentide võistlusele KüberPähkli KüberPuuring. Võistlus toimub 7.-12. klassi õpilastele ja kutsekoolide õpilastele. Eelvooru saab kool registreeruda kuni 28. septembrini.

Individuaalne eelvoor kestvusega 90 minutit toimub nii eesti kui vene keeles 1. oktoobrist 8. novembrini. Lõppvooru oodatakse igast koolist kahte 3liikmelist meeskonda (tüdrukute ja poiste oma), lubatud on saata kokku kuni kolm meeskonda. Võistluse korraldaja Birgy Lorenz toob välja, et niimoodi saab koolist osaleda enam esindusmeeskondi kui eelmistel aastatel, kus oli võimalkk ühte saali tuua ainult üks meeskond kooli kohta. Lõppvoor kestab neli tundi ja viiakse läbi online´is ning keegi ei pea oma tervisega riskima või mõtlema, kas ta julgeb osaleda. 

Info ja registreerumine http://www.kyberpahkel.ee.

KüberPähkli KüberPuuringut toetavad Kaitseministeerium, Riigi Infosüsteemi Amet, Hedman Partners ja projekt Targalt Internetis ning Euroopa Liit. KüberPuuringu viib läi Taltech. Küsimusi võistlusele loovad vabatahtlikud TalTechist, Tartu Ülikoolist, Kehtna Kutsehariduskeskusest ja mujalt. 

kyberpuuring_banner.jpg

Allikas: korraldajate info

Samal teemal:

Haridus- ja Noorteamet