Teemaveerandid

Tagasi Kooli kutsub õppekäikudele ja töövarjupäevale

Tagasi Kooli kutsub: õpetajad, tulge koos oma õpilastega õppekäikudele ning uurige, milliseid erinevaid ameteid on ühes organisatsioonis. Ja tulge 21.11 töövarjupäevale!

Loe edasi...

 • DigiKiirendi mõjuks hästi igale koolile

  DigiKiirendi mõjuks hästi igale koolile

  21. Mai 2019
  Tänavu veebruaris-märtsis alustasid 17 koolimeeskonda neljast Eesti maakonnast HITSA DigiKiirendi programmis oma digioskuste lihvimist. DigiKiirendis osalevad koolid, kes soovivad üheskoos, meeskonnana oma digioskusi parandada.
 • Saates "Õpime koos" esineb kooliõde Jaanika Saarepuu

  Saates "Õpime koos" esineb kooliõde Jaanika Saarepuu

  21. Mai 2019
  Seekordse taskuhäälingu saatega tunnustavad autorid, klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi kõiki tublisid kooliõdesid. Saates räägib kooliõde Jaanika Saarepuu, kes töötas pikalt Veeriku põhikoolis enne kui jõudis Hugo Treffneri Gümnaasiumisse.
 •  

  Teatrifestival Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses

  21. Mai 2019
  30. maist 1. juunini toimub Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses teatrifestival, mis ühendab erinevate erialade kutseõppurid.
 • Premeeriti parimate kasvatusteaduslike tööde autoreid

  Premeeriti parimate kasvatusteaduslike tööde autoreid

  21. Mai 2019
  Tallinna Ülikoolis toimunud konverentsil tunnustati kasvatusteaduslike tööde riikliku konkursi parimaid. Haridus- ja Teadusministeeriumi asekantsler Indrek Reimand, kes märkis, et meie heal tasemel kasvatusteadused ja õpetajakoolitus astuvad ühte sammu rahvusvaheliste arengusuuundadega.
 •  

  Infovahetuspäev keskendub keeletehnoloogia vahendite ja võimaluste kasutamisele

  20. Mai 2019
  Haridus- ja Teadusministeerium korraldab 21. mail kell 12-15 Tallinnas Lift99 saalis infovahetuspäeva Eesti keeletehnoloogide ja ettevõtete ning asutuste vahel.
 •  

  Algatus „100 teraviljapeenart“ jätkab Tallinnas

  20. Mai 2019
  Kahel aastal Eesti Vabariigi 100. juubeli kingitusena rajatud teraviljapeenrad saavad Tallinna keskkonnaameti linnaaianduse projektijuhi Maria Derlõši eestvedamisel jätku Tallinna lasteaedades.
 • Nutiviktoriinil "Nutt tuleb peale" osales üle 2300 võistkonna

  Nutiviktoriinil "Nutt tuleb peale" osales üle 2300 võistkonna

  20. Mai 2019
  Üleriigiline nutiviktoriin "Nutt tuleb peale" on lõppenud ja tulemused teada. Kokku on 2018/19. õppeaastal Rääma Põhikooli korraldatud nutiviktoriinidest osa võtnud ligi 5000 võistkonda.
 • eTwinningu projektorienteerumise tulemused

  eTwinningu projektorienteerumise tulemused

  20. Mai 2019
  9.-16. maini osalesid õpilased ja õpetajad lõbusas eTwinningu projektorienteerumises, kus tuli lahendada lihtsaid, mängulisi ülesandeid eTwinningust. Võistluse võitis Metsküla Algkool.
 • Algab aasta kooli väljaselgitav rahvahääletus

  Algab aasta kooli väljaselgitav rahvahääletus

  20. Mai 2019
  Täna algab konkursi “Aasta kool 2019” rahvahääletus. Aasta kooli tiitlile kandideerib kümme finaali jõudnud kooli viiest maakonnast.
 • Laupäeval annab linnapea võimu Tartus vilistlaste kätte

  Laupäeval annab linnapea võimu Tartus vilistlaste kätte

  17. Mai 2019
  18. mail toimub Tartu Ülikooli kõigi aegade suurim vilistlaste kokkutulek. Kokkutulekul osalejaid ootab ees päev täis kohtumisi ülikoolikaaslaste ja õppejõududega. Kogu Tartu linn on ülikooli lõpetanute päralt ning toimub arvukalt üritusi: ekskursioonid õppehoonetes, kontserdid, mõttetalgud.