Teemaveerandid

Teadusagentuur kutsub õpilasi leiutajate konkursile

Eesti Teadusagentuur ootab õpilasleiutajate riiklikule konkursile noorte nutikaid töid 15. oktoobriks. Oodatud on kõik ideed, mis aitavad lahendada meie igapäevaeluga seotud probleeme.

Loe edasi...

 •  

  Algas vastuvõtt TalTechi avatud ülikooli

  14. Jaanuar 2020
  Sisseastumisavaldusi avatud ülikoolis õppimiseks saab esitada 27. jaanuarini.
 • Tartu Ülikool ootab 9. klassi õpilasi lahtiste uste päevale

  Tartu Ülikool ootab 9. klassi õpilasi lahtiste uste päevale

  10. Jaanuar 2020
  Neljapäeval, 30. jaanuaril toimub Tartu Ülikoolis 9. klassidele mõeldud lahtiste uste päev, kus huvilised saavad tutvust teha ülikoolis õpetatavate erialadega, kuulata põnevaid loenguid ja osaleda kaasahaaravates töötubades.
 •  

  Negavatt õpetab õpilasfirmadele keskkonnahoidlikkust

  10. Jaanuar 2020
  Homme, 11. jaanuaril toimub Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) roheideede konkursi Negavatt koolituspäev õpilasfirmadele, kus õpetatakse noortele, kuidas juhtida ja turundada vastutustundlikku ettevõtet.
 • 11. veebruaril tähistame turvalise interneti päeva

  11. veebruaril tähistame turvalise interneti päeva

  10. Jaanuar 2020
  11. veebruaril toimub juba 17. korda ülemaailmne turvalise interneti päev. Lastekaitse Liidu, Tallinna Tehnikaülikooli ja HITSA koostöös toimuvad sel päeval Tallinnas digitaalse ohutuse õpetamise töötoad.
 • Ettevõtlusõppe koolitusprogrammid köidavad võrgustiku ja praktilisusega ka teiste erialade õpetajaid

  Ettevõtlusõppe koolitusprogrammid köidavad võrgustiku ja praktilisusega ka teiste erialade õpetajaid

  09. Jaanuar 2020
  Taas on võimalus osaleda populaarsetes 6-kuulistes Edu ja Tegu programmi ettevõtlusõpetajatele mõeldud koolitusprogrammides. Avatakse uued rühmad nii baastasemele kui meistriklassile ja esmakordselt alustab ka venekeelne rühm.
 • Algas Nukitsa konkurss

  Algas Nukitsa konkurss

  09. Jaanuar 2020
  XV Nukitsa konkurss kutsub kõiki 6–13aastasi lapsi valima oma lemmikkirjanikku ja -illustraatorit. Hääletada saab raamatukogudes või elektrooniliselt Eesti Lastekirjanduse Keskuse kodulehel www.elk.ee. Hääletus kestab 23. veebruarini.
 •  

  IT Akadeemia on saavutanud silmapaistvaid tulemusi IKT erialade edendamisel

  07. Jaanuar 2020
  Haridus- ja Teadusministeerium on HITSA IT Akadeemia programmiga viimase nelja aasta jooksul info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) alase kõrghariduse edendamisse panustanud 11,5 miljonit eurot.
 • eTwinning saab 15!

  eTwinning saab 15!

  07. Jaanuar 2020
  15. jaanuaril kell 19 kutsume kõiki huvilisi veebiseminarile, kus teeme meeleoluka tagasivaate eTwinningu tegemistele, projektidele ja inimestele, kes on selle programmiga Eestis seotud olnud. ​
 • Tartu Ülikooli teaduskool kutsub õpilasi infotehnoloogia õppepäevale

  Tartu Ülikooli teaduskool kutsub õpilasi infotehnoloogia õppepäevale

  07. Jaanuar 2020
  Tartu Ülikooli teaduskool korraldab koostöös Nortaliga 9.–11. klassi õpilastele kaks infotehnoloogia õppepäeva, mis toob kokku IT-huvilised õpilased ja IT-firma.
 • Jesper, Shlomo, Kriselle ja teised

  Jesper, Shlomo, Kriselle ja teised

  03. Jaanuar 2020
  Tutvustame jaanuaris toimuvat rahvusvahelist kirjaoskuskonverentsi. Sellist kokkusaamist, nagu 17.-19. jaanuaril 2020 IV Läänemeremaade konverentsil, toimub Eestis siiski suhteliselt harva.