Eesti õpetajate veebipõhised lemmiktöövahendid 2018 on Google Drive, Youtube, Padlet, Kahoot ja MS Office. Võrreldes kahe eelmise aastaga lemmikutes suuri muudatusi ei ole, Google Drive hoiab kindlalt esikohta.
19.-26. veebruaril 2019 toimub eTwinningu veebipõhine minikursus Eesti, Poola, Ukraina ja Läti õpetajatele. Kursuse eesmärk on rahvusvaheliste projektipartnerite leidmine ning koos eTwinningu õpiprojekti loomine.
Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudis 7.-10. veebruarini toimuvale informaatika õpetamise konverentsile on registreerunud sadakond osalejat: lapsevanemaid, IT-firmade esindajaid, haridusametnikke, õpetajaid. Registreerumine on jätkuvalt avatud!
Pärnu Rääma Põhikool ja Räpina Aianduskool korraldasid üheskoos eTwinningu projekti “Vanapaberi uuskasutus”. Projektis osalesid 7. ja 8. klassi õpilased Pärnu Rääma Põhikoolist ning keskkonnakaitse ja aedniku eriala õpilased Räpina Aianduskoolist.
Teisipäeval, 12. veebruaril kell 15.30 kohtub Tallinna Keskraamatkogus (Estonia pst 8) noortega Ella Käi-Edo, eAgronomi kliendisuhete juht. Teema "Mida teha, kui valitud eriala ei sobi?".
Eesti Keskkonnahariduse Ühingu korraldatud koolitusele "Nähtavad ja nähtamatud võrgustikud" 1. veebruaril Tartu loodusmajas on veel viimased vabad kohad.