• Humanitaarainete õpilaskonverents HUNTS

  Humanitaarainete õpilaskonverents HUNTS

  25. Juuli 2019
  HUNTS on mõeldud õpilastele üle Eesti, kes õpivad 9.–12. klassis. HUNTS 2019 toimub 27. septembril Teadlaste Öö festivali raames.
 • Kutsekoolides käib suvine vastuvõtt

  Kutsekoolides käib suvine vastuvõtt

  25. Juuli 2019
  Veebilehelt kutseharidus.ee leiab täpse kutseõppeasutuste sisseastumisinfo. Vastuvõtt kestab mõnes koolis koguni aastaringselt.
 • Huvitaja. Väikelapsed ja ekraanimeedia

  Huvitaja. Väikelapsed ja ekraanimeedia

  23. Juuli 2019
  Vikerraadio saates "Huvitaja" arutleti, kas ja kui palju võivad väikelapsed ekraanimeediat kasutada. Saade on järelkuulatav Vikerraadio kodulehelt.
 •  

  Eestis on tekkinud suur logopeedide põud

  23. Juuli 2019
  Viimase kolme aastaga on Eestis kahekordistunud nende tööde arv, mille tegijaid tuleb ettevõtetel tikutulega taga ajada, saab lugeda ERRi uudisteportaalist.
 •  

  Paide riigigümnaasiumi hakkab juhtima Margo Sootla

  22. Juuli 2019
  Konkursikomisjon valis Paide Gümnaasiumi direktori ametikohale kuue kandidaadi seast praeguse Väätsa Põhikooli direktori Margo Sootla.
 • Algavad Eesti haridusstrateegia 2035 avalikud arutelud

  Algavad Eesti haridusstrateegia 2035 avalikud arutelud

  18. Juuli 2019
  Sel nädalal algavad haridusstrateegia avalikud arutelud. Esimene toimub juba reedel Kuressaares. Haridusstrateegias lepitakse kokku, millised on peamised haridussüsteemi, õpetamise, õpetajate ja igas eas inimeste oskustega seotud eesmärgid aastateks 2021-2035 ning võimalused nende saavutamiseks.
 • Eesti Maaülikool pikendas sisseastumisperioodi

  Eesti Maaülikool pikendas sisseastumisperioodi

  18. Juuli 2019
  5. augustil algab täiendav vastuvõtt valitud Eesti Maaülikooli eestikeelsetele õppekavadele, mis kuuluvad tehnika või põllumajanduse valdkonda ning millel on 1. augusti seisuga korralisest konkursist täitmata jäänud õppekohti.
 • Mäng võib aidata õppetöös nõrgemaid õpilasi

  Mäng võib aidata õppetöös nõrgemaid õpilasi

  16. Juuli 2019
  European Schoolneti juunikuu uudiskirjas on avaldatud juhend, kuidas kasutada mänge ja mängimist koolitunnis kui alternatiivset pedagoogilist lähenemist.
 •  

  Skaudid saavad suurlaagris kokku

  16. Juuli 2019
  Noored skaudid korraldavad teisipäevast reedeni Järvamaal Tagametsas metsalaagri „Ma saan hakkama“, kuhu tuleb kokku sadakond skauti üle Eesti, saab lugeda Järvamaa Teatajast.
 • Tartu Ülikoolis selgusid vastuvõtuotsuse saanute nimekirjad

  Tartu Ülikoolis selgusid vastuvõtuotsuse saanute nimekirjad

  16. Juuli 2019
  15. juulil said Tartu Ülikooli vastuvõtuotsuse teada 2850 inimest, kes kandideerisid kõrghariduse esimesse astmesse eestikeelse õppekava alusel õppima asumiseks.