•  

  Esmaspäevast on tasuta kättesaadavad keskhariduse digiõpikud

  26. Oktoober 2020
  Esmaspäeval alanud õppeperioodist on keskharidusastme digiõpikud tasuta kättesaadavad kõigile Eesti keskharidusastme õpilastele, õpetajatele ja õppetööga seotud tugispetsialistidele.
 • ProgeTiigri tulevikutegijad 2020

  ProgeTiigri tulevikutegijad 2020

  22. Oktoober 2020
  21. septembrist kuni 20. novembrini saavad õpilased end juba kolmandat korda “ProgeTiigri tulevikutegijate” õpilasürituse raames proovile panna lahendades programmeerimise, robootika, digikunsti ja -ohutuse ülesandeid.
 •  

  Ettevõtliku Kooli Kuldpartneri meenekonkursi võit tuli Pärnumaale

  22. Oktoober 2020
  Selle aasta Ettevõtliku Kooli Kuldpartneri meene ja meene nimekonkursi võitis Pärnu Rääma Põhikooli 7.b klassi õpilane Lene Jüriso meenega "Tunnustuse majakas".
 • Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev oli osavõturohke

  Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev oli osavõturohke

  22. Oktoober 2020
  6. oktoobril toimus Pärnumaa noorte eestvedamisel üks suurimaid noortele suunatud konverentse, kus osalejaid oli ligi tuhat. Tegemist oli viiendat korda toimunud Pärnumaa noorte inspiratsioonipäevaga.
 • Mida noored internetis teevad?

  Mida noored internetis teevad?

  20. Oktoober 2020
  Veebiseminar 23. oktoobril. Nõu annab Tabasalu Ühisgümnaasiumi ja Arte Gümnaasiumi õpetaja Diana Poudel.
 •  

  Raamatukogu kingib 4342 lapsele raamatu

  19. Oktoober 2020
  Raamatu „Kade lehm ja tige lumehang“ saavad Tallinna Keskraamatukogult kingiks 4342 sel sügisel Tallinnas kooliteed alustanud last.
 • Loovkirjutamise konkurss "Kas pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna?"

  Loovkirjutamise konkurss "Kas pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna?"

  19. Oktoober 2020
  Fotokunstikeskus Fotografiska ja Eesti Lastekirjanduse Keskus kutsuvad 4.–12. klassi õpilasi osalema loovkirjutamise konkursil “Kas pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna?”
 • Koolijuhte oodatakse haridusmentoriteks

  Koolijuhte oodatakse haridusmentoriteks

  18. Oktoober 2020
  8. oktoobril toimus Haridus- ja Noorteameti koolituskeskuse eestvedamisel ja koostöös Fontesega haridusmentorite veebikonverents. Kuulama-vaatama ja küsimusi esitama olid oodatud koolijuhid, kes viimasel viiel aastal läbinud SA Innove (nüüd Harno) mentorite väljaõppeprogrammi.
 •  

  Antsla Gümnaasium prügijooksul

  16. Oktoober 2020
  Projektis „Õpikodade loomine“ osaleb viis kooli: Antsla Gümnaasium, Lüllemäe Põhikool, Tsirguliina Kool, Osula Kool ja Kuldre Põhikool. Projekti käigus teevad koolid üksteisele väljakutseid. Lüllemäe kool tegi ettepaneku osaleda PRÜGIJOOKSUS.
 • Konverents annab ideid ettevõtlikuks ning ettevõtlus- ja karjääriõppeks

  Konverents annab ideid ettevõtlikuks ning ettevõtlus- ja karjääriõppeks

  15. Oktoober 2020
  4.-5. novembril toimuv virtuaalkonverents „Ennast juhtiv ja väärtust loov noor ei ole imeloom“ võtab luubi alla ennast juhtiva ja väärtust loova noore kujunemisteekonna ning koolipere ja kogukonna võimalused olla sel teekonnal teadlikult mõjutajaks.
Haridus- ja Noorteamet