• Antsla ja Kuldre õpilased osalesid uurimislabori töös

  Antsla ja Kuldre õpilased osalesid uurimislabori töös

  04. November 2019
  17. oktoobril avanes Antsla gümnaasiumi ja Kuldre kooli õpilastel võimalus osaleda Tartu Ülikooli teaduskooli uurimislabori töös teemal "Pärmilabor".
 • SEB, Graanul Invest ja Swedbank toetavad teaduskooli kaudu noorte arenguvõimalusi

  SEB, Graanul Invest ja Swedbank toetavad teaduskooli kaudu noorte arenguvõimalusi

  03. November 2019
  Kolm suurettevõtet – AS SEB Pank, AS Graanul Invest ja AS Swedbank – investeerivad Eesti tulevikku 145 000 eurot, et pakkuda Tartu Ülikooli teaduskooli kaudu pikaaegset tuge põhikooli- ja gümnaasiumiõpilaste arenguvõimaluste edendamiseks.
 •  

  Aasta õppija 2019 on Jakob Jõgisuu

  03. November 2019
  Reedel, 1. novembril Sisekaitseakadeemias toimunud täiskasvanuhariduse tänusündmusel kuulutati aasta õppijaks 2019 Jakob Jõgisuu Tallinnast.
 • Selgunud on Euroopa kvaliteedimärgi 2019 saanud eTwinningu projektid

  Selgunud on Euroopa kvaliteedimärgi 2019 saanud eTwinningu projektid

  03. November 2019
  Selgunud on koolid ja projektid, mis said eTwinningu Euroopa kvaliteedimärgi 2019. Kokku said silmapaistva töö eest tunnustuse 1288 projekti üle Euroopa.
 • Laste sügis möödub robotite ja progemisega

  Laste sügis möödub robotite ja progemisega

  31. Oktoober 2019
  Alates septembri lõpust on õpilased ja lasteaialapsed üle Eesti end proovile pannud lahendades programmeerimise, robootika, digikunsti jt ülesandeid – käimas on õpilasüritus “ProgeTiigri tulevikutegijad”.
 • Rohelise Kooli programmi tutvustusõhtu Tartus

  Rohelise Kooli programmi tutvustusõhtu Tartus

  29. Oktoober 2019
  Tartu loodusmaja kutsub 8. novembril algusega kell 15 Rohelise Kooli programmi tutvustusüritusele, kuhu ootame nii üldharidus-, era- kui ka huvikoolide ja lasteaedade esindajaid, kes sooviksid enda lasteasutustesse rohkem keskkonnateadlikke ja -sõbralikke õppeviise tuua.
 •  

  Teatri Kodus esietendub lastelavastus "Pettson, Findus ja krähmud"

  29. Oktoober 2019
  Neljapäeval, 31. oktoobril 2019 esietendub Teatri Kodus lastelavastus "Pettson, Findus ja krähmud", mille nimiosades mängivad Ott Sepp ja Marko Mäesaar ning lavastajatöö on teinud Veikko Täär.
 • Netikett ootab võistlustöid

  Netikett ootab võistlustöid

  29. Oktoober 2019
  Netiketi võistlusele saavad 9.-12. klasside õpilastest moodustatud võistkonnad esitada mõnel aktuaalsel internetiteemal loodud multimeediasisu. Detsembri keskpaigaks laekunud töödest saab kokku internetietikett, mis peegeldab digimaailma noorte silme läbi.
 • HITSA koolitus "Tuleviku klassiruumi loomine"

  HITSA koolitus "Tuleviku klassiruumi loomine"

  29. Oktoober 2019
  Future Classroom Labi ehk FCLi kontseptsiooni tutvustus novembris ja detsembris. Inspireeriv õpikeskkond innustab õpetajaid mõtlema üha enam pedagoogika ja tehnoloogia lõimimisele.
 • Minutiloeng: kuidas saaks koolist mõnus töökeskkond õpetajale?

  Minutiloeng: kuidas saaks koolist mõnus töökeskkond õpetajale?

  29. Oktoober 2019
  Mis oleks, kui mõtleks koolikeskkonnast hoopis kui start-upist? Nii küsib minutiloengus Tallinna Ülikooli hariduskorralduse professor Eve Eisenschmidt.