• Õpilaste teadustööde konkursi parimad tulevad Tallinnast, Tartust ning Lääne- ja Saaremaalt

  Õpilaste teadustööde konkursi parimad tulevad Tallinnast, Tartust ning Lääne- ja Saaremaalt

  14. Aprill 2020
  Selgunud on tänavuse õpilaste teadustööde riikliku konkursi võitjad. Gümnaasiumiastmes pälvisid esikoha Hipp Saar (Hugo Treffneri Gümnaasium) ja Anna Pauliina Rumm (Tallinna Reaalkool) ning põhikoolis Anni Hipp Visla (Risti Põhikool) ja Kristin Poopuu (Saaremaa Ühisgümnaasium).
 • Veebiseminar: eTwinningu platvorm distantsõppe toetamiseks

  Veebiseminar: eTwinningu platvorm distantsõppe toetamiseks

  10. Aprill 2020
  14. aprillil kell 16.00-17.00 toimuval veebiseminaril võtame vaatluse alla Erasmus+ programmi kuuluva üle-Euroopalise eTwinningu platvormi, mis pakub kõikidele õpetajatele tasuta ja turvalist veebipõhist platvormi õppetöö läbiviimiseks.
 •  

  Innove Rajaleidja loob abimaterjale lapsevanematele

  10. Aprill 2020
  Eesti organisatsioone ühendava Valge Õhupalli aktsiooniga liitunud Innove Rajaleidja loob ja koondab kokku materjale, mis aitavad tõsta vanemlikke teadmisi ja oskuseid.
 •  

  COVID-19 epideemia taandumisel hakkab 15. maist õppetöö järk-järgult taastuma

  10. Aprill 2020
  Juhul kui COVID-19 viiruse levik taandub, toetavad valitsuse liikmed haridus- ja teadusminister Mailis Repsi plaani taastada koolides 15. maist õppeaasta lõpuni vabamas vormis õpe.
 • Üleriigilise nutiviktoriini "Nutt tuleb peale" kevadtulemused

  Üleriigilise nutiviktoriini "Nutt tuleb peale" kevadtulemused

  10. Aprill 2020
  23. märtsist kuni 27. märtsini 2020 toimus üleriigiline nutiviktoriin “Nutt tuleb peale”, mida korraldas Pärnu Rääma Põhikool. Eesmärk oli kaasata koolide inimesi oma teadmisi ja oskusi proovile panema infootsingus. Eriolukorrast tulenevalt oli tegemist individuaalse võistlusega.
 •  

  Selgusid Negavati konkursi 10 finalisti

  08. Aprill 2020
  Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) roheideede konkursi Negavatt žürii valis välja 10 finalisti, kes jätkavad võistlemist ideede elluviimiseks mõeldud 18 000-eurose auhinnafondi nimel.
 • TransferWise kutsub noori virtuaalsetesse tehnoloogiatundidesse

  TransferWise kutsub noori virtuaalsetesse tehnoloogiatundidesse

  08. Aprill 2020
  Igal aprillikuu neljapäeval tutvustavad TransferWise’i töötajad virtuaaltundides põnevaid tehnoloogiaga seotud teemasid. Esimeses tunnis räägib Anna-Helena Saarso teemal "Mida koolist tehnoloogiasektorisse kaasa võtta ja andmete visualiseerimine” juba sel neljapäeval, 9. aprillil kell 14.00-14.45.
 • Ettevõtlusvõistluse Creatlon võitjad seljatasid 2500 konkurenti ja lõid temaatilise lauamängu

  Ettevõtlusvõistluse Creatlon võitjad seljatasid 2500 konkurenti ja lõid temaatilise lauamängu

  08. Aprill 2020
  Viirusele vaatamata selgusid möödunud nädala lõpus Eesti ühe suurima võistluse ehk Creatloni nimelise ettevõtlusvõistluse tulemused. Võitjaks osutus Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi võistkond, kes pidid selleks seljatama e-viktoriinis ligi 2500 konkurenti.
 • Distantsõpe - kuidas säästa aega ja vaimu?

  Distantsõpe - kuidas säästa aega ja vaimu?

  07. Aprill 2020
  Eriolukord on kestnud varsti pea kuu aega, distantsõppel on oldud enam-vähem sama kaua. Hetkel on selgumas, kes suudavad end piisavalt hästi organiseerida, et vankris püsida, ning kes on põhjusel või teisel hoopis õppetööga kontakti kaotanud.
 • Veebiseminar. Distantsõpe kutsehariduses

  Veebiseminar. Distantsõpe kutsehariduses

  06. Aprill 2020
  Distantsõppele üleminek on seadnud suure väljakutse ka kutseõppeasutustele, kus on eriti keeruliseks muutunud praktiliste ainete õpetamine. veebiseminar 9. aprillil kell 14.30-15.30.