Projektibörs

 •  

  „Tagasi kooli“ ja Rajaleidja aitavad üheksandikel leida oma rada

  20. Aprill 2015
  20. aprillil anti avalöök „Tagasi kooli“ ja Rajaleidja ühisele üleriigilisele külalisõpetamise aktsioonile „Rajaleidjad tagasi kooli“. Jõud ühendati selleks, et tõsta õpilaste teadlikkust karjääri- ja õppenõustamisteenustest.
  Arhiveeritud.
 • Äripäevad panevad proovile noored ettevõtjad

  Äripäevad panevad proovile noored ettevõtjad

  17. Aprill 2015
  17. aprillil toimub Tartu Kutsehariduskeskuses ettevõtlusalane kutsevõistlus „Äripäevad 2015”, kus võtavad mõõtu ettevõtluse ja ärikorralduse erialade õpilased üle Eesti.
  Arhiveeritud.
 • Kooliuuendusprogrammi Samsung Digipööre finalistid on selgunud

  Kooliuuendusprogrammi Samsung Digipööre finalistid on selgunud

  17. Aprill 2015
  Täna avalikustati 12 pilootkooli, kes osalevad sellel aastal Samsung Electronics Baltics’i ja Tallinna Ülikooli poolt algatatud Eesti kooliuuendusprogrammis.
  Arhiveeritud.
 •  

  Aasta parimad haridusteadlased on selgunud!

  15. Aprill 2015
  Tallinna Ülikooli, Tartu Ülikooli ja Eesti Teadusagentuuri koostöös korraldatud haridusuuenduse konverentsil „Traditsioon ja innovatsioon hariduses“ anti täna üle 2015. a kasvatusteaduslike tööde riikliku konkursi preemiad.
  Arhiveeritud.
 •  

  Tartu Linnaraamatukogus on vaatluse all laste- ja noortekirjandus

  14. Aprill 2015
  15. aprillil kell 10.00 kogunevad linnaraamatukogu saalis kirjandusuurijad, kriitikud, pedagoogid, raamatukoguhoidjad, üliõpilased ja teised kirjandushuvilised, et koos arutleda lastele ja noortele mõeldud kirjanduse üle.
  Arhiveeritud.
 • Kooliuuendusprogrammi Samsung Digipööre kandideerib 68 kooli üle Eesti

  Kooliuuendusprogrammi Samsung Digipööre kandideerib 68 kooli üle Eesti

  14. Aprill 2015
  Samsung Electronics Baltics’i ja Tallinna Ülikooli poolt algatatud kooliuuendusprogrammi Samsung Digipööre laekus avaldusi 68 koolist üle Eesti. Žürii peab kandideerinud koolide seast 12 pilootkooli valima selleks reedeks, 17. aprilliks.
  Arhiveeritud.
 • 15 aastat mõnusat lugemist

  15 aastat mõnusat lugemist

  13. Aprill 2015
  Rocca al Mare Kooli kogunes reedel, 10. aprillil saalitäis raamatuhuvilisi noori, et tähistada Eesti Lugemisühingu projekti „Lugeda on mõnus“ 15. sünnipäeva. Koolide seas oli neidki, kes projektis osalenud algusest peale.
  Arhiveeritud.
 • Täna saab Eesti koolides avalöögi PISA 2015

  Täna saab Eesti koolides avalöögi PISA 2015

  13. Aprill 2015
  Tänasest 8. maini kestab Eesti koolides periood, mille jooksul sooritab PISA 2015 testi üle 6000 õpilase ehk iga teine 15-aastane noor. Test viiakse läbi 207 koolis ja see on esmakordselt täies mahus elektrooniline.
  Arhiveeritud.
 • Maurus kutsub lauamänge looma!

  Maurus kutsub lauamänge looma!

  10. Aprill 2015
  Lotte aabitsa ja töövihiku peatse ilmumise puhul korraldab kirjastus Maurus Lotte-teemaliste lauamängude loomise võistluse I kooliastme klassidele.
  Arhiveeritud.
 • Koolid õpivad üksteise parimatest praktikatest

  Koolid õpivad üksteise parimatest praktikatest

  09. Aprill 2015
  Enam kui 170 õpetajat, koolijuhti ja haridushuvilist vahetasid Tartus kogemusi, kuidas uuenduslike lahenduste kaudu tõsta õpilaste huvi õppimise vastu. Teist korda toimuval parimate praktikate päeval oli esindatud üle 70 kooli.
  Arhiveeritud.