Rahvusvaheline kogemus

 • Euroopa rahatarkuse viktoriin

  Euroopa rahatarkuse viktoriin

  22. Jaanuar 2018
  2018. aastal toimub esimest korda Euroopa rahatarkuse viktoriin (European Money Quiz), üle-euroopaline võistlus, mille eesmärk on parandada 13-15-aastaste noorte finantskirjaoskust. Viktoriinile oodatakse tuhandeid osalejaid 30-st Euroopa riigist, kaasa arvatud Eestist.
 • Tartusse tuleb õpetamist õppima 350 õppejõudu

  Tartusse tuleb õpetamist õppima 350 õppejõudu

  22. Jaanuar 2018
  Sel nädalal kogunevad 14 Eesti ja 27 välisülikooli õppejõud Tartusse Dorpati konverentsikeskusesse rahvusvahelisele õppejõudude konverentsile „Õppimist toetav õpetamine ülikoolis" („Teaching for learning – the university perspective”).
 • 6. veebruaril tähistatakse ülemaailmset turvalise interneti päeva

  6. veebruaril tähistatakse ülemaailmset turvalise interneti päeva

  18. Jaanuar 2018
  2018. aastal tähistatakse rahvusvahelist turvalise interneti päeva 6. veebruaril. Seekordseks fookusteemaks on internetis käitumise kultuur, vastutus ja hoolimine. Kutsume koole ja lasteaedasid turvalise interneti päeva tähistama!
 • European Schoolnet Academy: e-kursused lähiajal

  European Schoolnet Academy: e-kursused lähiajal

  17. Jaanuar 2018
  Avatud on registreerimine juba toimuvatele ja lähiajal algavatele European Schoolneti veebikursustele. Oodatud on õpetajad, haridustehnoloogid, koolide IT-spetsialistid, koolijuhid ja juhtkonna liikmed.
 •  

  Algab seminaride sari “Väikesed kogukonnad suures maailmas”

  16. Jaanuar 2018
  16. jaanuaril toimub Võrumaal seminar “Väikesed kogukonnad suures maailmas”, mis avab kestlikke kogukondi toetavate sündmuste sarja.
 • Eesti koolides on VOSKi kasutamisel võrreldes teiste Euroopa koolidega vähe piiranguid

  Eesti koolides on VOSKi kasutamisel võrreldes teiste Euroopa koolidega vähe piiranguid

  16. Jaanuar 2018
  European Schoolneti võrgustik andis välja infokogumiku, mis sisaldab nii tehnilisi kui sisulisi nõuandeid koolidele, kes kasutavad või plaanivad kasutada VOSKi ehk õpilased võtavad tundi oma seadme kaasa.
 • CO-LABi veebiseminaril jagatakse uusi õppematerjale

  CO-LABi veebiseminaril jagatakse uusi õppematerjale

  09. Jaanuar 2018
  18. jaanuaril kell 17.00 toimuval veebiseminaril tutvustavad CO-LABi eksperdid koostöös õppimise ja õpetamise e-kursusel loodud õppematerjale ning jagavad soovitusi, kuidas luua enda õppimise teekond.
 • Kuidas muuta klassiruumi

  Kuidas muuta klassiruumi

  08. Jaanuar 2018
  European Schoolneti võrgustik avaldas hiljuti oma kodulehel infomaterjali, kus antakse nõuandeid ja soovitusi, kuidas kohandada klassiruume nii, et neis oleks hea innovaatiliselt õppida ja õpetada. Raamatu autor on Diana Bannister Wolverhamptoni Ülikoolist.
 • Neljapäeval on ülemaailmne punktkirjapäev

  Neljapäeval on ülemaailmne punktkirjapäev

  04. Jaanuar 2018
  4. jaanuaril, rahvusvahelise pimedate punktkirja looja Louis Braille 209. sünniaastapäeval, märgitakse ülemaailmset punktkirjapäeva.
 • Väärt kogemus Euroscolalt

  Väärt kogemus Euroscolalt

  03. Jaanuar 2018
  Põlva Gümnaasiumi noored osalesid edukalt kevadel toimunud Euroopa päeva tähistamise konkursil, tänu millele võitsid kõige aktiivsemad osalejad tasuta auhinnareisi Euroscolale Strasbourgis.