Soovitame

 • Kõrghariduse IT Akadeemia edulugu stardib ka kutsehariduses

  Kõrghariduse IT Akadeemia edulugu stardib ka kutsehariduses

  11. Märts 2019
  Tänavu sügisest käivitub Haridus- ja Teadusministeeriumi, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse, kutseõppeasutuste, kõrgkoolide ja IT-ettevõtete koostöös IT Akadeemia pilootprojekt kutsehariduses. Noorted saavad tipptasemel õpet tarkvaraarendaja ja IT-süsteemide spetsialisti erialal.
 • Koolidesse tehno-restart!

  Koolidesse tehno-restart!

  07. Märts 2019
  Heli Aru-Chabilan vastas Äripäeva küsimusele, miks tehnoloogiauuendused Eesti koolidesse kiiremini ei jõua. "Ma arvan, et Eesti õpetaja tehnoloogia kasutusoskuse teel on kõige suurem takistus mõtteviis. Liiga palju kardetakse eksida," sõnas Aru-Chabilan.
 • Tartu Ülikool kingib rahvusülikooli 100. sünniaastal Eestile 100 loengut

  Tartu Ülikool kingib rahvusülikooli 100. sünniaastal Eestile 100 loengut

  06. Märts 2019
  Rahvusülikooli 100. sünnipäeva puhul peavad Tartu Ülikooli teadlased, õppejõud ja kraadiõppurid 2019. aasta jooksul Eesti koolides sada loengut. Loengusarja eesmärk on pakkuda õpilastele võimalust saada osa Tartu Ülikooli teadus- ja õppetööst.
 • Akadeemiakese talvenumber parimate uurimistöödega on avaldatud

  Akadeemiakese talvenumber parimate uurimistöödega on avaldatud

  02. Märts 2019
  Akadeemiake avaldas üheksa kõrgetasemelist uurimistööd. Väljaandes on mitmesugust huvitavat lugemist, mis võiks vastastikku nii teadmiste kogujaid kui ka saajaid rõõmustada ning innustada.
 •  

  Eesti Lennuakadeemia lahtiste uste päeval osaleb rekordarv lennundushuvilisi noori

  28. Veebruar 2019
  Reedel, 1. märtsil 2019 toimub Eesti Lennuakadeemias lahtiste uste päev uutele õppuritele, kus akadeemia unikaalsete õppekavadega tuleb tutvuma üle 100 lennundushuvilise noore.
 • Tartu loodusmaja pakub 1500le põhikooli õpilasele tasuta energiateemalisi õpitubasid

  Tartu loodusmaja pakub 1500le põhikooli õpilasele tasuta energiateemalisi õpitubasid

  28. Veebruar 2019
  Tartu loodusmaja pakub sel kevadel 6.-9. klassi õpilastele võimalust osaleda põnevates energiateemalistes õppeprogrammides. Õpilastele on osalemine tasuta. Õpetajad ja teised huvilised saavad osalemissoovist teada anda eelregistreerimisvormi kaudu.
 • Uus saade sarjast "Õpime koos" tutvustab Tartu Katoliku Kooli

  Uus saade sarjast "Õpime koos" tutvustab Tartu Katoliku Kooli

  26. Veebruar 2019
  Tartu Katoliku Hariduskeskuse Agathe maja õppejuht ning eesti keele ja kirjanduse õpetaja Silvi Sokk tutvustab 25 aastat Tartus tegutsenud Katoliku kooli. Saatejuhid on Karin Tõevere ja Signe Varendi.
 • Heli Aru-Chabilan. Õppimine koolis aastal 2035

  Heli Aru-Chabilan. Õppimine koolis aastal 2035

  25. Veebruar 2019
  23 aastat tagasi sai alguse Tiigrihüppe programm. Algatusest, mille eesmärk oli toimetada koolidesse arvutid ja ühendada koolid internetiga, on tänaseks kasvanud välja midagi sootuks enamat. Sellest tekkis eestlaste usk endasse kui rahvasse, kes julgeb käia uutel radadel, luua uusi lahendusi.
 • Kohtumissari „Elu(s) eeskuju“ - Mai Triin Puström

  Kohtumissari „Elu(s) eeskuju“ - Mai Triin Puström

  21. Veebruar 2019
  Kolmapäeval, 6. märtsil kell 12.00 kohtub Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) noortega Mai Triin Puström, illustraator ja graafiline disainer.
 • Raport: tehnoloogiline innovatsioon peaks koolidesse jõudma kiiremini

  Raport: tehnoloogiline innovatsioon peaks koolidesse jõudma kiiremini

  21. Veebruar 2019
  Hariduse Infotehnoloogia SA esitles Eesti esimest haridusele mõeldud tehnoloogiaraportit. Koostöös ülikoolide ekspertidega valminud “Hariduse tehnoloogiakompass” hakkab nüüdsest ilmuma igal aastal ja selle leiab veebist aadressilt kompass.hitsa.ee.