Soovitame

 • TalTechi ja EKA üliõpilased hakkavad arendama Kuu missiooniks elamuid

  TalTechi ja EKA üliõpilased hakkavad arendama Kuu missiooniks elamuid

  27. November 2018
  TalTechi ja Eesti Kunstiakadeemia (EKA) tudengid osalevad uute tehnoloogiate väljatöötamisel Kuu missiooniks – näiteks kuidas mõõta mikrogravitatsioonis inimese terviseseisundit või nutikalt juhtida energiat jäises keskkonnas.
 • Noorsootöötaja ametiga saab nüüdsest tutvuda virtuaalreaalsuses

  Noorsootöötaja ametiga saab nüüdsest tutvuda virtuaalreaalsuses

  23. November 2018
  Kui seni oli noortel võimalik tutvuda virtuaalreaalsuse kaudu vaid tervishoiusektori ametitega, siis nüüdsest saavad noored tutvuda virtuaalselt ka noorsootöötaja ametiga.
 • Lapsed muutuvas digimaailmas

  Lapsed muutuvas digimaailmas

  22. November 2018
  Täna toimub Lastekaitse Liidu aastakonverents "Kuidas elad, Eestimaa laps? Lapsed muutuvas digimaailmas". Konverentsi fookuses on lapse õiguste ja heaolu tagamine internetis digitehnoloogia ajastul.
 • Kodanikupäeva viktoriin 2018

  Kodanikupäeva viktoriin 2018

  20. November 2018
  26. novembril on kodanikupäev, sel puhul korraldab Integratsiooni Sihtasutus põneva e-viktoriini Eesti lähiajaloost. E-viktoriin toimub vahemikus 19. november 2018 kell 9.00 kuni 29. november 2018 kell 23.59.
 • Internetikasutust tuleb lastele õpetada

  Internetikasutust tuleb lastele õpetada

  18. November 2018
  Alu Kooli klassiõpetaja Marika Raudauk hakkas õpetajakutsele mõtlema keskkooli lõpus. Tänaseks on tal seljataga üle kolmekümne aasta õpetajatööd, Alu Koolis töötab ta 1982. aastast alates.
 • EENeti argipäev ehk Pontu, lumememm ja katkematu andmeside

  EENeti argipäev ehk Pontu, lumememm ja katkematu andmeside

  16. November 2018
  Tänavu möödub juba veerandsada aastat EENeti rajamisest. EENet on HITSA pikima ajalooga struktuuriüksus ja päris raske on Eesti haridus- või teadusmaastikul toimetada, ilma et sa ühel või teisel viisil EENetiga kokku puutuks.
 • Seminari „Samal poolel – lapse poolel“ keskmes on lapsesõbralik lastekaitse

  Seminari „Samal poolel – lapse poolel“ keskmes on lapsesõbralik lastekaitse

  15. November 2018
  MTÜ Lastekaitse Liit korraldab 16. novembril koostöös Sotsiaalkindlustusameti lastekaitse osakonna, Eesti Advokatuuri ja Tallinna Ülikooli ühiskonnateaduste instituudiga XI õigusalase seminari sarjas "Samal poolel - lapse poolel".
 •  

  Noortekonverents toob üle 300 Viljandimaa õpilase ühekoos erinevuste üle arutlema

  08. November 2018
  8. novembril toimub Sakala keskuses Viljandimaa Rajaleidja keskuse, Noorte Tugila ja Avatud Noortetoa konverents “Üheskoos teineteise kõrval”, mis tänavu keskendub erinevate valikute, elustiilide ja isiksuste kujunemisele.
 • Kutseõppeasutused kutsuvad täna õhtul Oskuste ÖÖle

  Kutseõppeasutused kutsuvad täna õhtul Oskuste ÖÖle

  08. November 2018
  Täna, 8. novembril kutsuvad 21 Eesti kutsekooli Euroopa kutseoskuste nädala raames endale õhtusel ajal külla – toimub Oskuste ÖÖ. ÖÖ deviis on „Avasta oma anne!“, millega kõik ELi liikmesriigid üheaegselt oskusõppele tähelepanu pööravad.
 • Internet, kas komm või pomm

  Internet, kas komm või pomm

  07. November 2018
  Viimsi lasteaia Väike Päike haridustehnoloog Marii Maamägi jagab oma artiklis häid soovitusi lapsevanematele, kuidas laste tegemistel internetis silm peal hoida ja internetiturvalisus tagada.